radiatorydokoupelny.cz
Nano sada Anker Nano Antiprint NAPSADA

Nano sada. Vhodné pouze do interiéru.

HG intenzivní čistič pro přírodní kámen HGOOLMP

HG intezivní čistič (HG odstraňovač ochrany a lesku) je speciálně vyvinutý pro rychlé a snadné odstranění mastnoty a přetrvávající nečistoty z mramoru a dalších druhů přírodního kamene s obsahem vápníku, jakými je např. travertin, vápenec, žula, terrazzo atd.

Nano přípravek Anker NanoDrop 500 ml ND05

Nano přípravek. Vhodné pouze do interiéru.

Mop na okna 3v1 Mini 51127

Mop na okna 3v1 Mini, rozměř 29x19x5 cm, barva: bílá/tyrkysová, materiál: plast/mikrovlákno/guma.

Set clean Twist M Ergo 52120

Nový inovovaný set Clean Twist M – vědro se ždímacím nástavcem a mopem s revoluční technologií odstředivého ždímání. Nejjednodušší způsob úklidu podlah – vhodné zejména na citlivé dřevěné podlahy. Šetrný vlhký úklid citlivý podlah. Patentovaná rotační technologie v rukojeti. Náhrada mopu je sušší než u jiných úklidových systémů a nečistoty jsou odstředěny. Náhrada mopu Super Soft: šetrné na dřevo s minimální vlhkostí a jemnou strukturou chránící podlahu před poškrábáním. NOVĚ: snadné uchycení náhrady přes kapsy a suché zipy Velcro. Funcionalita zastavení odstřeďování pro snadnou kontrolu vlhkosti. 360° flexibilní kloub pro snadné vytírání do osmiček. Spoj umožňující ohyb na plocho pro čištění těžko přístupných míst, např. pod nábytkem nebo postelemi. NOVĚ: pohodlná rukojeť vědra pro snadný transport a kompaktní skladování. Optimalizované vylévání vody. 3 roky záruka. Vyrobeno ve vlastním výrobním závodě v ČR.

Teleskopická tyč 80 - 135 cm 56673

Ideální délka pro čištění podlah, vhodná také pro mytí oken, koupelen a utírání prachu.

Praktický all-in-one úklidový set Leifheit 56792

Praktický úklidový set mopu a vědra pro jednoduchý a důkladný úklid. Balení obsahuje násadu hlavice s třásněmi s vysokou absorpcí vody. Vědro s výlevkou a perforovaným ždímacím nástavcem. Objem 12 l.

Mop Picobello S Micro Duo 57023

Univerzální podlahový mop se ždímacím mechanismem, šířka záběru mopu je 27 cm, mytí podlah bez kontaktu rukou a špinavé vody, vhodný pro všechny typy podlah, snadné ždímání houby zatažením držadla ždímací části, plně pohyblivý kloub pro vytírání pod nábytku, vyměnitelná houba ze speciálních mikrovláken (lze prát v pračce).

Vysavač na okna a koupelny NEMO 51030

Barvené štětiny, moderní design, štětiny se dokonale přizpůsobí čištěnému povrchu, snadno odstraní nečistoty.

Sací hubice Leifheit 17 cm černá 51007

Příslušenství k Window Cleaneru. Ideální pro malé okénko ve dveřích s úzkou skleněnou vložkou.

Nástěnný držák k vysavači na okna NEMO 51038

Nástěnný držák k vysavači na okna a koupelny NEMO pro snadné uložení přímo ve sprchovém koutu. Lze zavěsit na dveře či stěnu sprchového koutu o maximální šířce 2 cm. Nástěnný držák k vysavači na okna a koupelny NEMO pro snadné uložení přímo ve sprchovém koutě. Lze zavěsit na dveře či stěnu sprchového koutu o maximální šířce 2 cm.

Sací hubice Leifheit (bílá) k vysavači na okna Nemo 51037

Náhradní nasazovací sací hubice k vysavači na okna a koupelny Nemo. V bílé barvě – primárně určena pro koupelny.

Click adaptér k vysavači na okna NEMO 51039

Click adaptér. Vhodný pro vysavač na okna a koupelny NEMO a všechny rukojeti Click systému Leifheit.

Oboustranný mop na okna Leifheit 51163

Mop na okna – čistí okna, rámy a rohy, vysoký stupeň savosti vody a nečistot, náhrada z mikrovlákna umístěna po celé ploše mopu, šířka stírací plochy 26 cm, kompatibilní s produkty řady CLICK.

Mop na okna 3v1 51320

Vhodný na všechny druhy skleněných povrchů, speciální mikrovlákna snadno rozpouští všechny nečistoty, návlek lze prát v pračce bez aviváže, pohyblivá horní hlavice s fixací, šíře záběru 28 cm, gumová stěrka pro stažení přebytečné vlhkosti z okna, nepoužívat na akrylátové plochy.

Náhrada k mopu Leifheit Clean Twist M Ergo Super Soft 52122

Šetrné na dřevěné podlahy s minimálním zanecháním vlhkosti. S jemnou strukturou vyrobené z polyesteru chránící podlahu před poškrábáním. Ideální pro citlivé podlahy jako jsou např. laminátové podlahy či parkety. Lze prát na 60°C.

Stěrka na okna M (28 cm) 51425

Vhodná na mytí skel, zrcadel apod., možnost nastavení pro šikmé stírání šíře záběru 28 cm. Kompatibilní s Leifheit Click systémem, záruka 3 roky.

Náhrada k mopu Leifheit Clean Twist M Ergo Micro Duo 52123

Pro intenzivní čištění: perfektní absorpce nečistot díky systému 2 typů mikrovláken. Na všechny typy podlah. Lze prát na 60°C. NOVĚ: Snadné uchycení náhrady přes kapsy a suché zipy Velcro.

Stěrka na okna XL (40 cm) 51522

Vhodná na mytí skel, zrcadel apod., možnost nastavení pro šikmé stírání, šíře záběru 40 cm, Kompatibilní s Leifheit Click systémem, záruka 3 roky.

Náhrada k mopu Leifheit Picobello S Extra soft 56609

Pro podlahové mopy Picobello S- na vytírání krytin zvláště citlivých na vlhkost (dřevo, parkety, lamino, korek, atd.) = vytírání na vlhko – speciální syntetické mikrovlákno zachycuje všechny nečistoty – lze prát v pračce, dlouhá životnost, šířka 27 cm.

Vědro univerzální COMBI 12 l 52000

Vědro univerzální COMBI 12 l rozměr: 37,5×26,5×24,5 cm, barva tyrkysová, materiál plast.

Náhrada k mopu Leifheit Picobello S Micro duo 56610

Pro podlahové mopy Piccolo/Picobello, pro vytírání všech typů podlah, zvláště citlivých na vlhkost (dřevo, parkety, lamino, korek, atd. ) – speciální mikrovlákno zachycuje všechny nečistoty – syntetický materiál s dlouhou životností (lze prát v pračce), šířka 27 cm.

Úklidový box COMBI-BOX 52001

Úklidový box COMBI-BOX rozměr 36,5×23,6×18,4 cm barva tyrkysová, materiál plast.

Stěrka na dlažbu nástavec Click Systém 56423

Efektivní stírání vody beze šmouh díky bílé gumové Premium Dura-Flex stěrce, neabsorbuje vodu, skvěle čistí podlahy s vysokým hygienickým faktorem – vhodné do koupelen, kolem bazénů, saun atp. Kompatibilní s Click Systemem, šířka stěrky 45 cm.

Nástavec gumový smeták SUPRA 56671

Smeták vhodný na vnitřní i venkovní úklid, pohodlný a hygienický úklid pomocí gumových Supra štětin, se zabudovaným klipem na hadr, funkce 3 v 1, zametání, odstraňování vody a vytírání, možné očistit pod tekoucí vodou, 3 roky záruka.

Teleskopická tyč s vědrem 110 až 190 cm CLICK S. 41522

Teleskopická tyč 110 cm, 190 cm, otočný kloub 360 °, kompatibilní s Click-systémem, lehké složení, 3 roky záruka.

Stěrka na sprchové kouty CABINO 41650

Ideální stěrka pro sprchové kouty ze skla, akrylu nebo dlaždic, stírací část je z bílé gumy, tudíž nedělá skvrny, včetně řemínku na zavěšení, šířka 24 cm.

Stěrka na dlaždice a vanu FLEXIPAD EVO 41701

Stěrka na dlaždice a vanu FLEXIPAD EVO rozměr 19,5×4,5×30,5 cm, barva tyrkysová, materiál plast/mikrovlákno.

Vysavač na okna Window Cleaner 51003

NYNÍ JEŠTĚ LEPŠÍ! Nový kompaktní design těla pro snazší manipulaci. Vysává a leští okna beze skvrn. Inovativní čištění oken díky elektrickému odsávání vody. Vhodný na klasická i střešní okna, zrcadla, sprchové kouty, dlaždice. Špičková kvalita, vyrobeno v Evropě. Kompatibilní s Leifheit Click systémem – ideální pro vysoká okna, světlíky a zimní zahrady. StandBy senzor pro maximální výdrž baterie (cca 35 min). Velký otvor nádrže pro snadné vyprazdňování a komfortní čištění. Široká gumová stírací čepel: 28 cm. Záruční lhůta 2 roky. Tyč 43 cm + mop na okna.

HG441 odstraňovač pachu 0

HG odstraňovač pachů byl speciálně vyvinutý k odstraňování nepříjemných pachů biologickým způsobem.

Nano přípravek Anker Bathroom Shine 0

Nano přípravek. Vhodné pouze do interiéru.

Nano přípravek Anker Water Stain Cleaner 0

Nano přípravek. Vhodné pouze do interiéru.

Nano přípravek Anker Glass Cleaner 0

Nano přípravek. Vhodné pouze do interiéru.

Nano Antislip na keramické dlažby Nano4you 500 ml ANTISLIP05

Nano Antislip je transparentní impregnační nátěr na bázi nano částic, který vytváří na povrchu dlažby mikroporézní vrstvu, zabraňující uklouznutí na mokrém povrchu. Vhodné pro keramické dlažby, přírodní i umělý kámen apod.

Čisticí prostředek Roth 5139800

Sada obsahuje 3 různé přípravky na ochranu skla, 2 utěrky a speciální houbičku.

Čisticí prostředek Roth 5139820

Přípravek pro péči o vany a vaničky z litých materiálů.

Roth Acrylic Cleaner 5139830

Přípravek pro péči o vany a vaničky z akrylátu.

HG Čistič s leskem pro parketové podlahy 1l HGCLPP

Koncentrovaný čistič s leskem a svěží vůní pro pravidelné čištění jak lakovaných plovoucích parketových podlah, tak i parketových podlah ošetřených ochranným filmem.

HG Intenzivní čistič 1l HGICPUM

HG intenzivní čistič odstraňuje velmi odolné nečistoty i mastnotu včetně lesků a ochranných povlaků. Vhodný pro všechny typy podlah z umělých materiálů.