Čistič Ceresit CE 51 EpoxyClean 1 litr CE511

Speciální čistič pro odstranění skvrn, zbytků a znečištění od epoxidových spárovacích hmot ze všech typů keramických obkladů a přírodních kamenů.

Ceresit Stop vlhkosti AERO 360° koupelna 450g CSVAERO360KO

Výkonné pohlcování vzdušné vlhkosti + kompaktní a diskrétní design. Pro dokonalou koupelnu. Jeden pohlcovač vlhkosti vystačí na místnost o objemu 40m³.

HG Ochranný film s leskem pro laminátové plovoucí podlahy 1l HGLOL

Tekutá polymerová emulze, která vytváří tenký a velice pevný ochranný film, který chrání podlahy před poškrábáním, opotřebením a jiným poškozením, kryje vybledlé skvrny a existující poškození a dodává jim lesklý vzhled.

Geberit AquaClean odvápňovací prostředek 147.040.00.1

Geberit 147.040.00.1 AquaClean odvápňovací prostředek s obsahem 125 ml.

HG čistič odpadů ucpaných vlasy 450ml

Vysoce účinný tekutý čistič odpadů ucpaných vlasy. Již žádné složité ruční odstraňování vlasů ze sifonů a odtoků.

Grohe Příslušenství WC tablety 38882000

2 kusy GROHE Fresh tablet po 50 g nejen, že snadno vyčistí vaši toaletu, ale zároveň jí také příjemně provoní.

Impregnace HG HG 1 l HGIOP

HG impregnační ochranný prostředek je speciální přípravný prostředek na neglazovanou dlažbu. Uzavírá póry v porézních dlažbách.

Odstraňovač Rako CL805 0

Prostředek CL805 je hmota v gelové konzistenci, která se aplikuje gumovou stěrkou na požadovaná místa a po delším působení se plastovou stěrkou odstraní zbytky změklého epoxidu. Přípravek je účinný pouze do plného vytvrzení epoxidového tmelu! Materiál se aplikuje plně koncentrovaný. Technický list ke stažení zde.

Odstraňovač HG HG 1 l HGOZC

HG odstraňovač zbytků cementu rozpouští a odstraňuje silné povlaky cementu a zbytky malty.

Čisticí prostředek Rako CL801 0

CL801 je speciální čistící prostředek na lehce, až silně znečištěné slinuté glazované a neglazované dlažby např. typ Taurus, Kentaur a ostatní neglazované dlaždice. Použití je pro periodický a denní úklid v průmyslových provozech, bytových domech nebo kancelářských objektech. Účinné na plochy s výskytem vodního kamene, minerálních usazenin, rzi apod.Technický list výrobku ke stažení zde.

Nano čistič Siko univerzál 0

SIKO nano čistič univerzál je univerzální čistič s obsahem nanočástic, vhodný pro každodenní údržbu neporézního materiálu jako např. sklo, keramika, plast, kov, lakované povrchy, lamino atd.

Siko Univerzální odmašťovač 0

SIKO univerzální odmašťovač je čistící a odmašťovací přípravek na bázi alkoholu, vhodný na běžnou domácí údržbu a čištění neporézních materiálů. Doporučujeme rovněž pro přípravu podkladu (odmaštění) před nano aplikacemi a pro jeho následnou údržbu. Čistí beze šmouh.

Siko Nano univerzál sada SADANANOUNI

SIKO nano Univerzál Sada je nanoimpregnační sada na nejrůznější typy neporézních materiálů určená pro koupelny a kuchyně.

Impregnace na obkladový kámen Nano4you NanoMinerál 5 litrů NM5

Vodní nano-přípravek určený pro hydrofobní povrchovou ochranu minerálních povrchů. Zachovává parupropustnost a prodyšnost povrchu. Pro interiér i exteriér.

Čisticí prostředek Laguna Laguna Cleaner 1 kg LAGUNAHMCLEANER

SIKO chlorový granulát rychloropustný vhodný pro čištění rozvodů hydromasážních van Laguna.

Odstraňovač Rako CL802 0

Jedná se o koncentrovaný nepěnivý prostředek určený na keramické a žulové povrchy. Vhodný na postavební úklid, kde je dosaženo perfektních výsledků, hned po prvním použití. Účinně působí na cementové zbytky, hlinky po malování, cementové závoje, hořečnaté a minerální usazeniny (rez, vodní a močový kámen) atd. Nepoužívat na nekyselinovzdorné materiály (mramor, travertin apod.). Technický list ke stažení zde.

Čisticí prostředek Rako CL803 0

Prostředek je určený k čistění a leštění povrchů v jednom kroku. Je určen hlavně na povrchy, které jsou náchylné k poškození a zmatovatění, jako jsou leštěné žuly, mramory a přírodní a umělé kameny. Obsahuje velmi jemné a neutrální tenzidy, které účinně odstraní i odolné nečistoty. Možno použít i na plasty. Technický list ke stažení zde.

Impregnace Rako CL 809 1 litr LBCL809

Tento prostředek je určen pro impregnaci neporézních materiálů. Vytváří na povrchu ochrannou vrstvu, která zabraňuje pronikání vody, olejů a omezuje usazování nečistot. Povrch se lépe čistí, zajistí dlouhodobé zlepšení vzhledu, usnadňuje odstraňování graffiti. Doporučujeme používat zejména na leštěné dlažby, jako jsou např. Dafne, Polistone, Pure Tech, Merope, Desert, leštěný Monoporcelain atd.Technický list ke stažení zde.

Odstraňovač Rako CL806 200 ml LBCL806

Jedná se o prostředek v gelové konzistenci. Aplikuje se štětcem na zbytky silikonu. Po delším působení je možno plastovou stěrkou seškrábnout přebytečnou nabobtnalou hmotu. Technický list ke stažení zde.

Odstraňovač Rako CL810 0

Koncentrovaný nepěnivý prostředek určený k ředění a průmyslovému čištění veškerých tvrdých podlahových ploch odolných vodě a alkáliím, jako jsou PVC, lino, glazované dlažby, neglazované dlažby, žulové, mramorové i vápencové povrchy, teraso, betonové povrchy vč. litých podlah, gumové podlahy, podlahy sportovních hal, lakované parkety i palubky. Prostředek je šetrný k ošetřovaným povrchům. Ředění závisí na stupni znečištění. Technický list ke stažení zde.

HG Extrémně intenzivní čistič - super odstraňovač 1l HGSO

HG extrémně intenzivní čistič (HG super odstraňovač) je určen na opravdu silné znečištění dlažby a přírodního kamene.

HG Ochrana spár obkladů a dlažby 250ml HGOS

HG Super ochrana spár obkladů a dlažby chrání spáry před znečištěním např. tuky, vínem, limonádami, barvivy, vápenatým nánosem, plísní a vodou. Obnovuje původní barvu spár. Bezbarvý přípravek.

HG Čistič s leskem pro laminátové plovoucí podlahy 1l HGCLL

HG čistič s leskem pro laminátové plovoucí podlahy je koncentrovaný čistič se svěží vůní a leskem pro pravidelné, bezpečné a rychlé čištění všech druhů laminátových plovoucích podlah.

Čistič HG 0

HG čistič skleněných dvířek krbů a kamen odstraňuje rychle a účinně saze, mastnotu a dehet ze skleněných dvířek kamen a krbů.

HG Čistič na dlažbu s leskem - lesklá péče pro podlahy 1l HGLPP

HG Čistič na dlažbu s leskem (HG lesklá péče pro podlahy) je koncentrovaný čistič s leskem a svěží vůní, speciálně vyvinutý pro pravidelné, snadné a rychlé čištění porézní i neporézní dlažby a přírodního kamene neobsahujícího soli vápníku.

HG Ochranný film s leskem - ochrana a lesk na přírodní kámen 1l HGOLMP

HG ochranný film s leskem pro přírodní kámen (HG ochrana a lesk) je tekutá emulze na bázi polymerů, kterou lze snadno nanášet, a která po vyschnutí zanechává lesklou, mimořádně tenkou avšak velmi pevnou a hladkou ochrannou vrstvu.

Rychloodstraňovač HG 0

HG rychloodstraňovač vodního kamene, vyvinutý speciálně pro čištění spirál v horkovodních přístrojích jakými jsou např. kávovary, rychlovarné konvice a myčky nádobí, kde velmi efektivně odstraňuje nánosy vodního kamene.

HG Sanitární lesk 0

HG sanitární lesk zanechává umyvadla, vany, toalety, vodovodní baterie a dlažbu lesknoucí se jako nové.

Pěnový čistič HG 0

HG pěnový čistič vodního kamene 3x silnější odstraňuje silné a odolné nánosy vodního kamene z obkladů, umyvadel, sprchových koutů, kuchyňský dřezů apod.

HG Rychlý čistič pro nerezové povrchy 300ml HGRCN

HG rychlý čistič na nerezové povrchy je účinný, profesionální čistící přípravek, který nezanechává naprosto žádné šmouhy, určený pro rychlé a snadné odstraňování mastnoty, špíny a otisků prstů z nerezové oceli, chromu a hliníku.

HG Čistič na dlažbu - prostředek na čištění podlah 1l HGPCP

HG Čistič na dlažbu (HG Prostředek na čištění podlah) navrací vaší dlažbě původní jas a čistotu.

HG Tekutý DUO čistič odpadů 2x500ml HGTDCO

Vysoce účinný HG tekutý DUO čistič odpadů, speciálně vyvinutý pro extrémně ucpané kuchyňské, koupelnové a WC odpady. HG tekutý DUO čistič odpadů odstraňuje zbytky tuku a jídla, vlasy, zubní pastu, zbytky mýdla pod. Je bezpečný pro všechna potrubí.

HG Neutralizátor pachů 400ml HGNP

HG neutralizátor pachů je neškodný rostlinný extrakt na vodní bázi, který likviduje nepříjemné pachy.

HG Tekutý bio čistič kuchyňských odpadů 1L HGTBCKO1

HG Tekutý bio čistič kuchyňských odpadů, uvolní ucpaný odpad čistě přírodní cestou, díky působení přírodních mikro organismů požírajících mastnotu.

Čistič HG 0

HG profesionální odstraňovač vodního kamene (HG modrý Hagesan) je určený proti vápenatému vodnímu kameni, rezavým skvrnám, močovému kameni a měděné zeleni, když nic jiného již nepomáhá. Bezpečný pro chrom a nepoškozuje spáry.

Odstraňovač HG 1 l HGOCP

HG odstraňovač cementových povlaků odstraňuje z dlažby cementové a vápenaté povlaky po spárování, aniž by jakkoliv narušil spáry.

HG Ochranný film s hedvábným leskem - odstranitelná ochrana dlažby 1l HGOOD

HG Ochranný film s hedvábným leskem (HG Odstranitelná ochrana dlažby) je unikátní politura na všechny druhy dlažby a břidlice, kterou lze jednoduše odstranit. Dodává povrchu hedvábný lesk a chrání před skvrnami a znečištěním.

Odstraňovač HG 100 ml HGOSK

HG odstraňovač silikonového tmelu je speciálně vyvinutý pro velmi snadné odstraňování silikonu z různých povrchů.

Čistič HG 0

HG čistič spár důkladně a do hloubky odstraňuje silnou nečistotu ve spárách a obnovuje jejich původní barvu.

HG Hygienický čistič vířivých van 1l HGHCVV

HG hygienický čistič vířivých van vyčistí Vaši vířivku důkladně, hygienicky a přírodní cestou. Bez problému zbaví vířivou vanu ulpívajících nečistot a případných problémů se zápachem.

Čistič HG 0

HG čistič na trouby a grily odstraňuje rychle a důkladně zapečený tuk z trouby, grilů, nerezových vařičů a venkovních grilů.