radiatorydokoupelny.cz
Dávkovač mýdla Bemeta Brilo 161109102

Dávkovač na mýdlo s povrchovou úpravou PVD s nádobkou z matného skla o objemu 200ml v provedení zlatá lesk.

MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 800ml

Značka: Sapho, Série: , Druh výrobku: , Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: ,

Dávkovač mýdla Hansgrohe nerez 40418800

Dávkovač mýdla v barevném provedení nerez.

Dávkovač mycího prostředku Blanco PIONA nerez masiv kartáčovaný 517537

Dávkovač mycího prostředku BLANCO PIONA v provedení chrom nebo nerez imitace nebo nerez masiv kartáčovaný nebo nerez masiv hedvábný lesk.

Dávkovač mýdla a dezinfekce Blanco PVD Steel 525809

Dávkovač saponátu a mýdla Blanco Lato v provedení PVD Steel, objem 300 ml, plnění horem, pro otvor 35 mm. Doporučujeme ředit čistící prostředek s vodou v poměru 1:1.

Dávkovač mýdla Roca ONA bílá A817673C60

Dávkovač mýdla v barevném provedení bílá. Šířka tohoto koupelnového doplňku od značky Roca je 5,3 cm a je vyroben z materiálu plast.

Miska Roca ONA písková A817670C80

Miska v barevném provedení písková. Šířka tohoto koupelnového doplňku od značky Roca je 15,8 cm a je vyroben z materiálu plast.

Mýdlenka Roca ONA písková A817671C80

Mýdlenka v barevném provedení písková. Šířka tohoto koupelnového doplňku od značky Roca je 7,5 cm a je vyroben z materiálu plast.

Dávkovač mýdla Roca ONA písková A817673C80

Dávkovač mýdla v barevném provedení písková. Šířka tohoto koupelnového doplňku od značky Roca je 5,3 cm a je vyroben z materiálu plast.

Dávkovač mýdla Roca ONA zelená A817673C70

Dávkovač mýdla v barevném provedení zelená. Šířka tohoto koupelnového doplňku od značky Roca je 5,3 cm a je vyroben z materiálu plast.

Miska Roca ONA bílá A817670C60

Miska v barevném provedení bílá. Šířka tohoto koupelnového doplňku od značky Roca je 15,8 cm a je vyroben z materiálu plast.

Mýdlenka Roca ONA bílá A817671C60

Mýdlenka v barevném provedení bílá. Šířka tohoto koupelnového doplňku od značky Roca je 7,5 cm a je vyroben z materiálu plast.

Mýdlenka Roca ONA zelená A817671C70

Mýdlenka v barevném provedení zelená. Šířka tohoto koupelnového doplňku od značky Roca je 7,5 cm a je vyroben z materiálu plast.

Miska Roca ONA zelená A817670C70

Miska v barevném provedení zelená. Šířka tohoto koupelnového doplňku od značky Roca je 15,8 cm a je vyroben z materiálu plast.

Dávkovač saponátu Franke Active černá 119.0547.906

Dávkovač saponátu Franke Active v provedení Matná černá. Objem dávkovače je 300 ml s vrchním plněním.

Dávkovač saponátu Franke Basic Chrom

Dávkovač saponátu Franke Basic v provedení Chrom. Objem 500 ml s vrchním plnění.

Mýdlenka Grohe chrom 40670000

Mýdlenka v chromovém provedení.

Axor Universal dávkovač tekutého mýdla a polička

Značka: Hansgrohe, Série: Universal, Druh výrobku: mýdlenka, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: chrom chrom, Výbava: , Materiál: ,

Dávkovač mýdla Dornbracht zápustný

Značka: Dornbracht, Série: , Druh výrobku: dávkovač, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: tmavá matná platina, Výbava: , Materiál: ,

Dávkovač mýdla Simplehuman Sensor Accu leštěná nerez ocel SHST1044

Bezdotykový dávkovač tekutého mýdla od Simplehuman. Objem 266 ml, výkonné čerpadlo, těsný ventil na výdej mýdla, snadné plnění, regulace množství mýdla a dobíjecí baterie s výdrží až 3 měsíce. Tělo z kartáčované leštěné oceli.

Dávkovač mýdla Simplehuman Sensor Accu bílá ocel SHST1045

Bezdotykový dávkovač tekutého mýdla od Simplehuman. Objem 266 ml. Výkonné čerpadlo s rychlým výdejem a silikonovým ventilem proti odkapávání mýdla. Bezdotyková regulace množství mýdla, snadné plnění. Na jedno dobití baterie výdrží až 3 měsíce provozu. Tělo z nerezové oceli v bílém provedení.

Dávkovač mýdla Simplehuman Sensor Accu rose gold nerez ocel SHST1046

Bezdotykový dávkovač tekutého mýdla od Simplehuman. Objem 266 ml, výkonné čerpadlo, těsný ventil na výdej mýdla, snadné plnění, regulace množství mýdla a dobíjecí baterie s výdrží až 3 měsíce. Tělo nerezové oceli v ROSE GOLD provedení.

Dávkovač mýdla Simplehuman Sensor Accu kartáčovaná nerez ocel SHST1062

Nejluxusnější způsob, jak si umýt ruce. Bezdotykový, žádné bakterie a šmouhy nemají šanci. Rychlý a přesný senzor pohybu spustí provzdušňovací membránu dávkovače, aby vydal to pravé množství husté, krémové mýdlové pěny. Pro menší množství pěny přiložte ruku co nejblíž k senzoru. Pro větší množství dejte ruku níže pod senzor. Dávkovač je voděodolný pro snadné čištění. Vložit náhradní náplň je jednoduché – pouze vyjměte prázdnou nádobku a vložte novou plnou. Dobíjecí – jedno nabití vydrží až 3 měsíce. Součástí balení nového dávkovače pěny je vzorek mýdlové pěny s vůní mandarinky a nádobka náhradní náplně.

Dávkovač mýdla Simplehuman Sensor Accu leštěná nerez ocel SHST1063

Čistota je půl zdraví. Simplehuman to ví a proto inovativnímu dávkovači se senzorem stačí nastavit ruku a on pohotově vydá mýdlo, nebo dezinfekci. Bez jediného doteku, takže brání vzniku choroboplodných zárodků. Bez kapek mýdla na umyvadle a nepořádku v koupelně. Rychle a plynule, přímo do vaší dlaně.

Dávkovač mýdla Simplehuman Sensor Accu bílá ocel SHST1064

Čistota je půl zdraví. Simplehuman to ví a proto inovativnímu dávkovači se senzorem stačí nastavit ruku a on pohotově vydá mýdlo, nebo dezinfekci. Bez jediného doteku, takže brání vzniku choroboplodných zárodků. Bez kapek mýdla na umyvadle a nepořádku v koupelně. Rychle a plynule, přímo do vaší dlaně.

Dávkovač mýdla Simplehuman Sensor Accu kartáčovaná ocel SHST1068

Nerezový držák pro elegantní a spolehlivé přichycení bezdotykového dávkovače ke každé stěně, kdekoli potřebujete rychlý a pohodlný přístup k čistým rukám po celý den. Vhodný pro všechny dobíjecí bezdotykové dávkovače mýdla / desinfekce Simplehuman řady ST104x. Součástí balení je podložka k připevnění na stěnu a 2 šrouby.

Dávkovač mýdla Simplehuman Sensor Accu MAX kartáčovaná nerez ocel SHST1500

Náš senzorový bezdotykový dávkovač MAX je přímo konstruován pro firmy a obchody, ale je ideální také pro rušné domácnosti. Kdokoli si snadno umyje ruce mýdlem nebo dezinfekčním prostředkem, aniž by po sobě zanechal jakékoli bakterie a udržuje je tak čisté a bezpečné. Má speciální pumpu odolnou proti ucpání, která zajišťuje přesný a konzistentní průtok, a silikonový ventil zabraňuje nechtěnému odkapávání. Pro male množství mýdla přiložte ruku blíže k senzoru, pro více níže pod senzor. Jeho bezpečnostní víko lze otevřít a znovu naplnit pouze pomocí přiloženého nástroje, zatímco velký otvor umožňuje rychlé a snadné plnění. Je napájen čtyřmi bateriemi D-cell, které vydrží až na 1 rok používání. Bezdotykový dávkovač MAX je dodáván s 946ml dezinfekčního prostředku bez vůně a volitelným držákem na zeď (šrouby jsou součástí balení), takže jej můžete namontovat na stěnu i položit na stůl. Jeho elegantní design vylepšuje a povznáší jakékoli okolí.

Dávkovač mýdla Simplehuman Sensor Accu kartáčovaná nerez ocel SHST1043

Bezdotykový dávkovač tekutého mýdla od Simplehuman. Objem 266 ml, výkonné čerpadlo, těsný ventil na výdej mýdla, snadné plnění, regulace množství mýdla a dobíjecí baterie s výdrží až 3 měsíce. Tělo z kartáčované nerezové oceli.

Dávkovač mýdla Simplehuman Pulse Pump kartáčovaná nerez ocel SHKT1183

Dávkovač mýdla v barevném provedení kartáčovaná nerez ocel. Šířka tohoto koupelnového doplňku od značky Simplehuman je 9,4 cm a je vyroben z materiálu nerez.

Dávkovač mýdla Simplehuman Pulse Pump kartáčovaná nerez ocel SHKT1188

Dávkovač mýdla v barevném provedení kartáčovaná nerez ocel. Šířka tohoto koupelnového doplňku od značky Simplehuman je 9,9 cm a je vyroben z materiálu nerez.

Dávkovač mýdla Simplehuman Sensor Battery bílý plast SHST1018

Chcete, aby byla vaše koupelna skutečně moderní? Pak doporučujeme tento zajímavý a praktický doplněk – Bezdotykový dávkovač mýdla od společnosti Simplehuman v univerzálním bílém provedení.

Dávkovač mýdla Simplehuman Sensor Battery stříbrný plast SHST1023

S kvalitním bezdotykovým dávkovačem mýdla Simplehuman máte jistotu, že neukápne ani kapka. Mytí rukou bude od teď dokonale hygienické. Objem 237 ml, provedení matný nikl.

Dávkovač mýdla Simplehuman Wall kartáčovaná ocel SHBT1028

Dávkovač mýdla v moderním provedení se dvěma nádobami pro mýdlo a šampon či třeba kondicionér. Ideální do vaší koupelny, WC či kuchyně. Masivní konstrukce a vysoce odolné materiály jsou zárukou dlouhé životnosti dávkovače. To garantuje Simplehumana extra zárukou 5 LET! Dávkovač lze připevnit 2-mi způsoby: klasicky do zdi, pomocí přiložených hmoždinek, nebo zvolte kvalitní samolepící sadu 3M pro montáž BEZ vrtání, která je součástí. Díky průhledným nádobám budete mít vždy přehled o množství mýdla. Potřebnou dávku mýdla, si zbolíte jen lehkým přitažením páčky.

Dávkovač mýdla Simplehuman Wall kartáčovaná ocel SHBT1029

Dávkovač mýdla v moderním provedení se třemi nádobkami pro více druhů mýdel, nebo šampon a kondicionér. Ideální do vaší koupelny, WC ale i kuchyně. Masivní konstrukce a vysoce odolné materiály jsou zárukou dlouhé životnosti dávkovače. To garantuje Simplehumana extra zárukou 5 LET! Dávkovač lze připevnit 2-mi způsoby: klasicky do zdi, pomocí přiložených hmoždinek, nebo zvolte kvalitní samolepící sadu 3M pro montáž BEZ vrtání, která je součástí. Díky průhledným nádobám budete mít vždy přehled o množství mýdla. Potřebnou dávku mýdla, si zbolíte jen lehkým přitažením páčky.

Dávkovač mýdla Simplehuman Wall kartáčovaná ocel SHBT1034

Dávkovač mýdla v atraktivním designu s jednou nádobou pro tekuté mýdlo, šampon či třeba kondicionér nebo gelovou desinfekci do vaší koupelny, WC či kuchyně. Robustní konstrukce a vysoce odolné materiály jsou zárukou dlouhé životnosti dávkovače. Na tento dávkovač je extra záruka 5 LET. Dávkovač lze připevnit buď klasicky šrouby do hmoždinek ve vyvrtaných otvorech, nebo pokud nechcete vrtat do dlažby, lze použít přiloženou samolepící sadu a vyhnout se tak vrtání do dlažby. Díky průhledným nádobám budete mít vždy přehled o množství mýdla. Dávkovač je manuální, mýdlo tedy dávkujete lehkým přitažením páčky.

Dávkovač mýdla SAT Mood černá SATDMOOD99MC

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série SAT Mood. Název odkazuje na jednoduchý a elegantní design, jako je tento dávkovač mýdla. Černé provedení. Nástěnný typ. Dávkovač disponuje šířkou 8.5 cm, výškou 16 cm a hloubkou 8.5 cm.

Dávkovač mýdla SAT Mood chrom SATDMOOD99CH

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série SAT Mood. Název odkazuje na jednoduchý a elegantní design, jako je tento dávkovač mýdla. Materiál nerez v chromovém provedení. Hranatý tvar. Povrchová úprava lesk. Nástěnný typ. Montáž bez nutnosti vrtání, pouze lepením. Držák disponuje šířkou 8,5 cm, výškou 16 cm a hloubkou 8,5 cm.

Dávkovač mýdla SAT B-Way S černá SATDBWAYS99

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série B-Way S. Název odkazuje na jednoduchý a elegantní design, jako je tento dávkovač mýdla. Černé provedení. Nástěnný typ. Dávkovač disponuje šířkou 12.7 cm, výškou 15.7 cm a hloubkou 7 cm.

Dávkovač mýdla SAT B-Way R černá SATDBWAYR99

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série B-Way R. Název odkazuje na jednoduchý a elegantní design, jako je tento dávkovač mýdla. Materiál mosaz v černém provedení. Hranatý tvar. Povrchová úprava mat. Nástěnný typ. Dávkovač disponuje šířkou 10.6 cm, výškou 18.05 cm a hloubkou 7.15 cm.

Dávkovač mýdla SAT Magic hnědá SATDMAGIC99

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série SAT Magic. Název odkazuje na jednoduchý a elegantní design, jako je tento dávkovač mýdla v hnědém provedení. Volně stojící typ. Dávkovač disponuje šířkou 7 cm, výškou 21 cm.