Mýdlenka Ravak Chrome chrom CR200.00

Chromová mýdlenka se skleněnou mističkou od Ravaku.

Dávkovač mýdla Kleine Wolke Cubic světle béžová 5066271854

Praktický dávkovač tekutého mýdla CUBIC, volně stojící, o velikosti 73×127 mm, je díky svému jednoduchému elegantnímu designu vhodný koupelnový doplněk.

Mýdlenka Hansgrohe Unica´S transparent 28684000

Praktická miska na mýdlo Casetta'S z čirého plastu.Vhodná pro sprchové tyče s průměrem 22 mm.

Mýdlenka Grohe Essentials bez skleničky kartáčovaný Hard Graphite G40369AL1

Vytvořit sjednocený koupelnový interiér nebylo nikdy jednodušší. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky z řady GROHE Essentials, například tento chromový držák určený ke kombinaci se sklenicí GROHE (40372001), talířkem na mýdlo (40368001) nebo dávkovačem mýdla (40394AL1). Obsahuje odolný, snadno udržovatelný chromový povrch GROHE StarLight, který si zachová svůj lesk mnoho let, a jehož instalace je snadná, prostřednictvím malého množství srozumitelných instrukcí.

Mýdlenka SAT Cube Way chrom SPI39

SIKO praktická nástěnná mýdlenka na pevné mýdlo CUBE WAY, o velikosti 154x117x50 mm v oblém designu je nepostradatelným koupelnovým doplňkem. Již nemusíte odstraňovat usazeniny mýdla z umyvadla.

Dávkovač mýdla Kleine Wolke Easy bílá 5061114854

Přemýšlíte jak oživit Vaši koupelnu? S barevnými doplňky Easy, které jsou dostupné ve 4 barvách! Dávkovač mýdla o šířce 7 cm a výšce 17 cm, bílý.

Mýdlenka Kleine Wolke Easy červená 5061459853

Přemýšlíte, jak oživit Vaši koupelnu? S barevnými doplňky Easy, které jsou dostupné ve 4 barvách! Mýdlenka o šířce 12 cm a výšce 3 cm, červená.

Dávkovač mýdla Jika Generic chrom 833D.2.004.100.1

Držák s dávkovačem mýdla JIKA Generic s objemem 192 ml. Je vhodný pro montáž na stěnu. Provedení je lesklý chrom.

Mýdlenka Multi Ecoloc chrom ECO39

SIKO série nástěnných doplňků Ecoloc nabízí přisávací doplňky bez vrtání a poškození obkladů. Přísavka na zdi drží pomocí vytvořeného vakua, které je vodotěsné a vzduchotěsné. Velkou výhodou systému Ecoloc je skutečnost, že přísavku lze snadno odstranit z povrchu zcela beze stopy. Po jejím očištění pod tekoucí vodou, je opět připravena k nalepení na jiné místo.Nástěnná mýdlenka Ecoloc nabízí snadnou a rychlou instalaci bez vrtání. Materiál: ABS, ocel, PP pochromováno. Jak snadno se doplňky připevňují, můžete vidět ve videu níže.

Držák mýdlenky Jika Pure chrom 833B.1.004.000.1

Praktický doplněk do koupelny, provedení chrom

Dávkovač mýdla Grohe Essentials bez držáku kartáčovaný Warm Sunset G40394DL1

Vytvořit sjednocený koupelnový interiér nebylo nikdy jednodušší. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky z řady GROHE Essentials, například tento chromový držák určený ke kombinaci se sklenicí GROHE (40372001), talířkem na mýdlo (40368001) nebo dávkovačem mýdla (40394DL1). Obsahuje odolný, snadno udržovatelný chromový povrch GROHE StarLight, který si zachová svůj lesk mnoho let, a jehož instalace je snadná, prostřednictvím malého množství srozumitelných instrukcí.

Mýdlenka Ravak 10° chrom TD200.00

Držák s mýdlenkou 10° Ravak TD200.00, v barevném provedení lesklý chrom a matné sklo. Držák s mýdlenkou v designu 10º má v koupelně praktické využití pro rychlé umytí rukou.

Dávkovač mýdla Kleine Wolke Cubic antracit 5066901854

Praktický volně stojící dávkovač tekutého mýdla CUBIC, anthracitový, o velikosti 73×127 mm, je díky svému modernímu hranatému designu, vhodným koupelnovým doplňkem.

Dávkovač mýdla Optima Suza bílá SUZ99

SIKO praktický volně stojící dávkovač mýdla SUZA. Nic nedotváří celek koupelny, jako správný doplněk !

Dávkovač mýdla Ravak 10° chrom TD231.00

Praktický dávkovač na mýdlo Ravak TD231.00, v moderní kombinaci lesklého chromu a matného skla, v designu 10º, je nepostradatelným doplňkem vaší koupelny.

Dávkovač mýdla Optima Supera písková SUP99

SIKO elegantní volně stojící dávkovač tekutého mýdla SUPERA, o velikosti 7x7x16,7 cm, je díky svému jedinečnému vzhledu vkusný doplněk do každé koupelny.

Mýdlenka Optima Soreta hnědá SOR39

SIKO elegantní volně stojící mýdlenka SORETA, je díky svému modernímu a zajímavému designu vhodný doplněk do každé koupelny.

Dávkovač mýdla Optima Soreta hnědá SOR99

SIKO elegantní volně stojící dávkovač tekutého mýdla SORETA, se zajímavým motivem a z polyresinového materiálu je nepostradatelnou součástí vaší koupelny. Sladěné doplňky ve vaší koupelně pomohou dotvořit příjemnou atmosféru.

Mýdlenka WF Industrial olejem gumovaný bronz SIKODWFS39

Nástěnný držák na mýdlo ve speciální povrchové úpravě olejem gumovaný bronz (tmavý odstín s vínovým nádechem). Skleněná mýdlenka je součástí dodávky.

Dávkovač mýdla Multi Soft chrom SOF99

SIKO koupelnové doplňky Soft jsou svým tvarem vhodné téměř do každé koupelny. Osloví Vás svou jednoduchostí a jistě i příznivou cenou. Doplňky jsou vyrobené z kvalitní pochromované mosazi a jsou tak vhodné i do vlhkého prostředí koupelny. Dávkovač tekutého mýdla Soft je praktickým pomocníkem v každé koupelně. Je vyrobený z mosazi v kombinaci s mléčným sklem.

Dávkovač mýdla Multi Simple chrom SIM99

SIKO název série dokonale vystihuje jednoduchý design koupelnových doplňků SIMPLE. Série zaujme nejenom svým nadčasovým vzhledem, ale i velmi příznivou cenou. Materiál: mosaz, zinek, sklo, plast. Elegantní dávkovač mýdla je šikovný pomocník do každé koupelny.

Mýdlenka WF Provence chrom SIKODWFL39

Držák na mýdlo se zdobením ze série Provence.Materiál – mosaz, keramikaPovrch – chrom

Mýdlenka Multi Simple chrom SIM39

SIKO název série dokonale vystihuje jednoduchý design koupelnových doplňků SIMPLE. Série zaujme nejenom svým nadčasovým vzhledem, ale i velmi příznivou cenou. Materiál: mosaz, zinek, sklo. Elegantní mýdlenka je šikovný pomocník do každé koupelny.

Dávkovač mýdla Optima Sidao černá SID99

SIKO praktický volně stojící dávkovač mýdla SIDAO má velmi zajímavý oblý design a moderní motiv a díky tomu je to velmi vkusný doplněk, který se hodí do každé koupelny.

Dávkovač mýdla SAT Cube Way chrom SPI99

SIKO elegantní nástěnný dávkovač mýdla CUBE WAY, je praktický doplněk který se jistě hodí do každé koupelny.

Mýdlenka Optima chrom ROHMYDLODRAT

SIKO nástěnná drátěná mýdlenka, rohová, o velikosti 220x147x60 mm, má v domácnosti praktické využití.

Dávkovač mýdla Optima Salea hnědá SAL99

SIKO elegantní volně stojící dávkovač mýdla SALEA, je díky svému unikátnímu modernímu designu vhodný koupelnový doplněk.

Mýdlenka Bemeta Ricordi bronz OPTIMARIC39BR

Nástěnné doplňky ze série Ricordi jsou vyrobené z kvalitní mosazi. Vyznačují se retro stylem, který dodá Vaší koupelně originální a luxusní vzhled. Mýdlenka v bronzové povrchové úpravě je vhodným doplňkem do každé retro koupelny.

Dávkovač mýdla Bemeta Ricordi bronz OPTIMARIC99BR

Nástěnné doplňky ze série Ricordi jsou vyrobené z kvalitní mosazi. Vyznačují se retro stylem, který dodá Vaší koupelně originální a luxusní vzhled. Dávkovač mýdla v bronzové povrchové úpravě je vhodným doplňkem do každé retro koupelny.

Dávkovač mýdla Optima Provence bílá PRO99

SIKO zamilovali jste se do francouzského stylu? Zařiďte si koupelnu ve stylu Provence! Volně stojící doplňky ze stejnojmenné série příjemně doladí interiér každé romanticky laděné koupelny či koupelny v provensálském stylu. Dávkovač mýdla o průměru 7,3 cm a výšce 20 cm, materiál – keramika.

Dávkovač mýdla Bemeta Ricordi chrom OPTIMARIC99CR

Nástěnné doplňky ze série Ricordi jsou vyrobené z kvalitní mosazi. Vyznačují se retro stylem, který dodá Vaší koupelně originální a luxusní vzhled. Dávkovač mýdla v chromové povrchové úpravě je vhodným doplňkem do každé retro koupelny.

Mýdlenka Bemeta Noir černá OPTIMANOIR39

Série Noir zaujme na první pohled svou nevšední barvou a zajímavým designem, díky čemuž získá Vaše koupelna moderní vzhled. Černá barva je čím dál víc oblíbená, tím spíš u doplňků. Skleněná mýdlenka s rozměry 11 x 5,5 x 11,5 cm je vyrobená z mosazi. Povrchová úprava: černá.

Dávkovač mýdla Bemeta Noir černá OPTIMANOIR99

Série Noir zaujme na první pohled svou nevšední barvou a zajímavým designem, díky čemuž získá Vaše koupelna moderní vzhled. Černá barva je čím dál víc oblíbená, tím spíš u doplňků. Dávkovač tekutého mýdla s rozměry 8 x 18 x 10 cm je vyrobený z mosazi. Povrchová úprava: černá. Objem dávkovače: 250 ml.

Mýdlenka Bemeta Ricordi bronz OPTIMARIC69BR

Nástěnné doplňky ze série Ricordi jsou vyrobené z kvalitní mosazi. Vyznačují se retro stylem, který dodá Vaší koupelně originální a luxusní vzhled. Mýdlenka v bronzové povrchové úpravě je vhodným doplňkem do každé retro koupelny.

Mýdlenka Bemeta Ricordi chrom OPTIMARIC69CR

Nástěnné doplňky ze série Ricordi jsou vyrobené z kvalitní mosazi. Vyznačují se retro stylem, který dodá Vaší koupelně originální a luxusní vzhled. Mýdlenka v chromové povrchové úpravě je vhodným doplňkem do každé retro koupelny.

Náhradní díl Multi chrom NDPUMPSE

SIKO náhradní pumpička vhodná pro dávkovač mýdla série Soft SOF99 a Element ELE99. Obrázek je pouze ilustrační.

Mýdlenka Multi bílá MYDLO

SIKO elegantní nástěnná mýdlenka s oblým designem. Praktická a lehce omyvatelná mýdlenka je elegantním a praktickým koupelnovým doplňkem.

Mýdlenka Optima chrom MYDLODRAT

SIKO nástěnná drátěná mýdlenka, o velikosti 135x95x33 mm, je elegantní koupelnový doplněk, který má v domácnosti praktické využití.

Mýdlenka Multi chrom MYDLOCR

SIKO elegantní nástěnná mýdlenka s oblým designem. Velmi praktická a snadno omyvatelná mýdlenka se hodí do každé koupelny.

Dávkovač mýdla Optima Latia bambus LAT99

SIKO elegantní volně stojící dávkovač mýdla LATIA, ze dřevěného materiálu a o velikosti 7,6 x 7,6 x 17,1 cm, je díky svému unikátnímu designu vhodný doplněk do každé koupelny.

Dávkovač mýdla Optima Libra bílá/bambus LIB99

SIKO elegantní volně stojící dávkovač mýdla s hranatým designem. Kombinace materiálů keramiky se dřevem se příjemně doplňuje, a proto se stane nepostradatelným koupelnovým doplňkem.

Mýdlenka Optima Libra bílá/bambus LIB39

SIKO elegantní volně stojící mýdlenka s hranatým designem. Kombinace keramiky se dřevem se příjemně doplňuje, a proto se stane nepostradatelným koupelnovým doplňkem.