Odpadkový koš volně stojící Optima 5 l béžová KOSPLASTBE

SIKO praktický plastový odpadkový koš o objemu 5 l a rozměrech 18,5×24,5cm, v béžové barvě, zaujme svou originalitou každého na první pohled. Odpadkový koš se hodí nejen do koupelny, ale i do jakékoliv jiné místnosti domácnosti. Koš je výklopný, snadno omyvatelný a v nabídce jsou celkem 3 barevná provedení.

Odpadkový koš nástěnný Bemeta 6 l nerez mat 101915055

Odpadkový koš v barevném provedení nerez. Montáž vrtáním.

Odpadkový koš volně stojící Multi 3 l nerez lesk KOS3NEW

SIKO chromový odpadkový koš soft close je vhodný nejenom do koupelny, ale i do ostatních místností Vaší domácnosti. Koš má vyjímatelnou nádobu, díky které se snadno udržuje a jednoduše se s ním manipuluje. Soft close systém zaručuje tiché a plynulé uzavírání víka. Odpadkový koš o objemu 3 l v lesklém provedení.

Odpadkový koš volně stojící Optima 20 l nerez/černá mat KOS20PLCTVER

SIKO nerezový nášlapný odpadkový koš je vhodný nejenom do koupelny, ale i do ostatních místností Vaší domácnosti. Koš má vyjímatelnou nádobu, díky které se snadno udržuje a jednoduše se s ním manipuluje. Hranatý odpadkový koš o objemu 20 l v matném provedení.

Odpadkový koš závěsný Sanela 26

Nerezový koš 26,5 l, s matným povrchem od známé společnosti Sanela.

Odpadkový koš závěsný Sanela 4

Praktický nerezový závěsný odpadkový koš s poklopem, na hygienické potřeby, o objemu 4,5 l, rozměru 192 x 97 x 253 mm, s matným povrchem od známé společnosti Sanela.

Odpadkový koš volně stojící Sanela 47 l bílá SLZN42

Praktický univerzální drátěný koš od známé společnosti Sanela, o rozměru 540 x 340 x 260 mm, v bílé barvě.

Odpadkový koš závěsný Sanela 26

Praktický nerezový závěsný odpadkový koš, objem 26,5 l., rozměr 360 x 160 x 435 mm, s lesklým povrchem od známé společnosti Sanela.

Odpadkový koš volně stojící Optima 5 l bílá mat KOSPLASTBI

SIKO praktický plastový odpadkový koš o objemu 5 l a rozměrech 18,5×24,5cm, v bílé barvě, zaujme svou originalitou každého na první pohled. Odpadkový koš se hodí nejen do koupelny, ale i do jakékoliv jiné místnosti domácnosti. Koš je výklopný, snadno omyvatelný a v nabídce jsou celkem 3 barevná provedení.

Odpadkový koš volně stojící Optima 12 l nerez/černá mat KOS12PLCTVER

SIKO nerezový nášlapný odpadkový koš je vhodný nejenom do koupelny, ale i do ostatních místností Vaší domácnosti. Koš má vyjímatelnou nádobu, díky které se snadno udržuje a jednoduše se s ním manipuluje. Hranatý odpadkový koš o objemu 12 l v matném provedení.

Odpadkový koš volně stojící Optima 5 l antracit KOSPLASTCE

SIKO praktický plastový odpadkový koš o objemu 5 l a rozměrech 18,5×24,5cm, v antracitové barvě, zaujme svou originalitou každého na první pohled. Odpadkový koš se hodí nejen do koupelny, ale i do jakékoliv jiné místnosti domácnosti. Koš je výklopný, snadno omyvatelný a v nabídce jsou celkem 3 barevná provedení.

Odpadkový koš volně stojící Multi 12 l nerez lesk KOS12NEW

SIKO chromový odpadkový koš soft close je vhodný nejenom do koupelny, ale i do ostatních místností Vaší domácnosti. Koš má vyjímatelnou nádobu, díky které se snadno udržuje a jednoduše se s ním manipuluje. Soft close systém zaručuje tiché a plynulé uzavírání víka. Odpadkový koš o objemu 12 l v lesklém provedení.

Odpadkový koš závěsný Bemeta 3 l nerez lesk KOSZAV3NRZL

Elegantní koupelnový odpadkový koš, o objemu 3 L, lesklý nerezový a se snadno vyjímatelnou umělou nádobou, která se lehce umyje, je tento koš velmi praktický koupelnový doplněk.

Odpadkový koš závěsný Bemeta 3 l nerez mat KOSZAV3NRZM

Elegantní koupelnový odpadkový koš, o objemu 3 L, matný nerezový a se snadno vyjímatelnou umělou nádobou, která se lehce umyje, je tento koš velmi praktický koupelnový doplněk.

Odpadkový koš volně stojící Multi 5 l nerez lesk KOS5NEW

SIKO chromový odpadkový koš soft close je vhodný nejenom do koupelny, ale i do ostatních místností Vaší domácnosti. Koš má vyjímatelnou nádobu, díky které se snadno udržuje a jednoduše se s ním manipuluje. Soft close systém zaručuje tiché a plynulé uzavírání víka. Odpadkový koš o objemu 5 l v lesklém provedení.

Odpadkový koš volně stojící Optima 6 l nerez/černá mat KOS6PLCTVER

SIKO nerezový nášlapný odpadkový koš je vhodný nejenom do koupelny, ale i do ostatních místností Vaší domácnosti. Koš má vyjímatelnou nádobu, díky které se snadno udržuje a jednoduše se s ním manipuluje. Hranatý odpadkový koš o objemu 6 l v matném provedení.

Odpadkový koš volně stojící Multi 20 l nerez lesk KOS20NEW

SIKO chromový odpadkový koš soft close je vhodný nejenom do koupelny, ale i do ostatních místností Vaší domácnosti. Koš má vyjímatelnou nádobu, díky které se snadno udržuje a jednoduše se s ním manipuluje. Soft close systém zaručuje tiché a plynulé uzavírání víka. Odpadkový koš o objemu 20 l v lesklém provedení.

Odpadkový koš volně stojící Jika Generic 5 l nerez lesk 893D.3.004.200.1

Odpadkový koš JIKA Generic má objem 5 litrů a je samostatně stojící. Materiálové provedení je leštěná nerez.

Odpadkový koš volně stojící Kleine Wolke Glossy 5 l zelená lesk 5063625858

Praktický odpadkový koš Glossy o optimálním objemu 5 l a rozměrech 20 x 30 cm, díky své zelené barvě, zaujme svou hravostí a originalitou každého na první pohled. Odpadkový koš se hodí nejen do koupelny, ale díky svému originálnímu designu i do interiéru. Koš je výklopný, omyvatelný a v nabídce je celkem 12 barevných provedení, o které můžete obohatit vaší domácnost.

Odpadkový koš volně stojící Kleine Wolke Glossy 5 l červená lesk 5063466858

Praktický odpadkový koš Glossy o objemu 5 l a rozměrech 20×30 cm, v červené barvě, zaujme svou hravostí a originalitou každého na první pohled. Odpadkový koš se hodí nejen do koupelny, ale díky svému originálnímu designu i do interiéru. Koš je výklopný, omyvatelný a v nabídce je celkem 12 barevných provedení.

Odpadkový koš volně stojící Kleine Wolke Glossy 5 l bílá 5063115858

Praktický odpadkový koš Glossy o objemu 5 l a rozměrech 20×30 cm, v bílé barvě, zaujme svou hravostí a originalitou každého na první pohled. Odpadkový koš se hodí nejen do koupelny, ale díky svému originálnímu designu i do interiéru. Koš je výklopný, omyvatelný a v nabídce je celkem 12 barevných provedení.

Odpadkový koš volně stojící Kleine Wolke Glossy 5 l oranžová lesk 5063488858

Praktický odpadkový koš Glossy o objemu 5 l a rozměrech 20×30 cm, v oranžové barvě, zaujme svou hravostí a originalitou každého na první pohled. Odpadkový koš se hodí nejen do koupelny, ale díky svému originálnímu designu i do interiéru. Koš je výklopný, omyvatelný a v nabídce je celkem 12 barevných provedení.

Odpadkový koš volně stojící Kleine Wolke Glossy 5 l antracit lesk 5063901858

Praktický odpadkový koš Glossy o optimálním objemu 5 l a rozměrech 20 x 30 cm, v barvě antracit, zaujme svou originalitou každého na první pohled. Odpadkový koš se hodí nejen do koupelny, ale díky svému originálnímu designu i do interiéru. Koš je výklopný, omyvatelný a v nabídce je celkem 12 barevných provedení, o které můžete obohatit vaší domácnost.

Odpadkový koš volně stojící Kleine Wolke Glossy 5 l světle béžová 5063271858

Praktický odpadkový koš Glossy o optimálním objemu 5 l a rozměrech 20×30 cm, ve světle béžové barvě, zaujme svou originalitou každého na první pohled. Odpadkový koš se hodí nejen do koupelny, ale díky svému originálnímu designu i do interiéru. Koš je výklopný, omyvatelný. V domácnosti můžete podle barvy interiéru volit až z 12 barev.

Odpadkový koš volně stojící Kleine Wolke Glossy 5 l tyrkysová lesk 5063766858

Praktický odpadkový koš Glossy o objemu 5 l a rozměrech 20×30 cm, v tyrkysové barvě, zaujme svou hravostí a originalitou každého na první pohled. Odpadkový koš se hodí nejen do koupelny, ale díky svému originálnímu designu i do interiéru. Koš je výklopný, omyvatelný a v nabídce je celkem 12 barevných provedení.

Odpadkový koš nástěnný Bemeta 75 l nerez lesk 101915131

Odpadkový koš v barevném provedení nerez. Montáž vrtáním.

Odpadkový koš nástěnný Bemeta 75 l nerez mat 101915135

Odpadkový koš v barevném provedení nerez. Montáž vrtáním.

Odpadkový koš nástěnný Bemeta 25 l nerez mat 101915115

Odpadkový koš v barevném provedení nerez. Montáž vrtáním.

Odpadkový koš nástěnný Bemeta 6 l nerez lesk 101915051

Odpadkový koš v barevném provedení nerez. Montáž vrtáním.

Odpadkový koš nástěnný Bemeta 45 l nerez mat 101915125

Odpadkový koš v barevném provedení nerez. Montáž vrtáním.

Odpadkový koš nástěnný Bemeta 25 l nerez lesk 101915111

Odpadkový koš v barevném provedení nerez. Montáž vrtáním.

Odpadkový koš nástěnný Bemeta 45 l nerez lesk 101915121

Odpadkový koš v barevném provedení nerez. Montáž vrtáním.

Franke zásobník papírových ručníků s odpadovým košem 22l STRX602E

Zásobník papírových ručníků s košem – montáž pod omítku – zamykatelný – s držákem igelitových pytlů na odpadky – obsah 300-400 ks, 22 l – včetně vrutů

Odpadkový koš Simplehuman Sensor bin Kartáčovaná nerez ocel ST2009

Nerezový koš Simplehuman s kapsou na sáčky, který se otvírá pomocí dotykového senzoru. Objem 45 l, stabilní základna, praktický půlkulatý tvar, nano-vrstva proti nečistotám. Uvnitř zásobní kapsa na sáčky na odpad.

Odpadkový koš volně stojící Simplehuman Touch-bar bin 40 l Matná nerez ocel mat SHCW2014

Dotykový odpadkový koš Simplehuman je skvělým a zároveň praktickým doplňkem každé moderní domácnosti. Má solidní objem 40 litrů, pojme tedy větší množství odpadu. Díky svému jednoduchému, ale účelnému designu se dá umístit prakticky kamkoliv.

Odpadkový koš volně stojící Simplehuman Touch-bar bin 30 l Matná nerez ocel mat SHCW2015

Vysoce kvalitní dotykový odpadkový koš od společnosti Simplehuman. Má objem třicet litrů a díky svému tvaru se dá umístit prakticky kamkoliv. Ocelový povrch se velmi snadno udržuje a svým vzhledem je nadčasový.

Odpadkový koš volně stojící Simplehuman Pedal bin 55 l Kartáčovaná nerez ocel mat SHCW2023

Kapsa na sáčky na odpad – přesně taková, jakou je vybaven tento odpadkový koš Simplehuman – je užitečným pomocníkem. Odpadkový koš je navržen tak, aby vám dobře sloužil dlouhá léta. Materiál – nerezová ocel odolná proti otiskům prstů. Objem 55 l.

Odpadkový koš volně stojící Simplehuman Pedal bin 45 l Kartáčovaná nerez ocel mat SHCW2024

Kapsa na sáčky na odpad – přesně taková, jakou je vybaven ten odpadkový koš Simplehuman – je užitečným pomocníkem. Odpadkový koš je navržen tak, aby vám dobře sloužil dlouhá léta. Materiál – nerezová ocel odolná proti otiskům prstů. Objem 45 l.