Odpadkový koš volně stojící Optima 5 l béžová KOSPLASTBE

SIKO praktický plastový odpadkový koš o objemu 5 l a rozměrech 18,5×24,5cm, v béžové barvě, zaujme svou originalitou každého na první pohled. Odpadkový koš se hodí nejen do koupelny, ale i do jakékoliv jiné místnosti domácnosti. Koš je výklopný, snadno omyvatelný a v nabídce jsou celkem 3 barevná provedení.

Odpadkový koš nástěnný Bemeta 6 l nerez mat 101915055

Odpadkový koš v barevném provedení nerez. Montáž vrtáním.

Odpadkový koš volně stojící Multi 3 l nerez lesk KOS3NEW

SIKO chromový odpadkový koš soft close je vhodný nejenom do koupelny, ale i do ostatních místností Vaší domácnosti. Koš má vyjímatelnou nádobu, díky které se snadno udržuje a jednoduše se s ním manipuluje. Soft close systém zaručuje tiché a plynulé uzavírání víka. Odpadkový koš o objemu 3 l v lesklém provedení.

Odpadkový koš volně stojící Optima 20 l nerez/černá mat KOS20PLCTVER

SIKO nerezový nášlapný odpadkový koš je vhodný nejenom do koupelny, ale i do ostatních místností Vaší domácnosti. Koš má vyjímatelnou nádobu, díky které se snadno udržuje a jednoduše se s ním manipuluje. Hranatý odpadkový koš o objemu 20 l v matném provedení.

Odpadkový koš závěsný Sanela 26

Nerezový koš 26,5 l, s matným povrchem od známé společnosti Sanela.

Odpadkový koš závěsný Sanela 4

Praktický nerezový závěsný odpadkový koš s poklopem, na hygienické potřeby, o objemu 4,5 l, rozměru 192 x 97 x 253 mm, s matným povrchem od známé společnosti Sanela.

Odpadkový koš volně stojící Sanela 47 l bílá SLZN42

Praktický univerzální drátěný koš od známé společnosti Sanela, o rozměru 540 x 340 x 260 mm, v bílé barvě.

Odpadkový koš závěsný Sanela 26

Praktický nerezový závěsný odpadkový koš, objem 26,5 l., rozměr 360 x 160 x 435 mm, s lesklým povrchem od známé společnosti Sanela.

Odpadkový koš volně stojící Optima 5 l bílá mat KOSPLASTBI

SIKO praktický plastový odpadkový koš o objemu 5 l a rozměrech 18,5×24,5cm, v bílé barvě, zaujme svou originalitou každého na první pohled. Odpadkový koš se hodí nejen do koupelny, ale i do jakékoliv jiné místnosti domácnosti. Koš je výklopný, snadno omyvatelný a v nabídce jsou celkem 3 barevná provedení.

Odpadkový koš volně stojící Optima 12 l nerez/černá mat KOS12PLCTVER

SIKO nerezový nášlapný odpadkový koš je vhodný nejenom do koupelny, ale i do ostatních místností Vaší domácnosti. Koš má vyjímatelnou nádobu, díky které se snadno udržuje a jednoduše se s ním manipuluje. Hranatý odpadkový koš o objemu 12 l v matném provedení.

Odpadkový koš volně stojící Optima 5 l antracit KOSPLASTCE

SIKO praktický plastový odpadkový koš o objemu 5 l a rozměrech 18,5×24,5cm, v antracitové barvě, zaujme svou originalitou každého na první pohled. Odpadkový koš se hodí nejen do koupelny, ale i do jakékoliv jiné místnosti domácnosti. Koš je výklopný, snadno omyvatelný a v nabídce jsou celkem 3 barevná provedení.

Odpadkový koš volně stojící Multi 12 l nerez lesk KOS12NEW

SIKO chromový odpadkový koš soft close je vhodný nejenom do koupelny, ale i do ostatních místností Vaší domácnosti. Koš má vyjímatelnou nádobu, díky které se snadno udržuje a jednoduše se s ním manipuluje. Soft close systém zaručuje tiché a plynulé uzavírání víka. Odpadkový koš o objemu 12 l v lesklém provedení.

Odpadkový koš závěsný Bemeta 3 l nerez lesk KOSZAV3NRZL

Elegantní koupelnový odpadkový koš, o objemu 3 L, lesklý nerezový a se snadno vyjímatelnou umělou nádobou, která se lehce umyje, je tento koš velmi praktický koupelnový doplněk.

Odpadkový koš závěsný Bemeta 3 l nerez mat KOSZAV3NRZM

Elegantní koupelnový odpadkový koš, o objemu 3 L, matný nerezový a se snadno vyjímatelnou umělou nádobou, která se lehce umyje, je tento koš velmi praktický koupelnový doplněk.

Odpadkový koš volně stojící Multi 5 l nerez lesk KOS5NEW

SIKO chromový odpadkový koš soft close je vhodný nejenom do koupelny, ale i do ostatních místností Vaší domácnosti. Koš má vyjímatelnou nádobu, díky které se snadno udržuje a jednoduše se s ním manipuluje. Soft close systém zaručuje tiché a plynulé uzavírání víka. Odpadkový koš o objemu 5 l v lesklém provedení.

Odpadkový koš volně stojící Multi 20 l nerez lesk KOS20NEW

SIKO chromový odpadkový koš soft close je vhodný nejenom do koupelny, ale i do ostatních místností Vaší domácnosti. Koš má vyjímatelnou nádobu, díky které se snadno udržuje a jednoduše se s ním manipuluje. Soft close systém zaručuje tiché a plynulé uzavírání víka. Odpadkový koš o objemu 20 l v lesklém provedení.

Odpadkový koš volně stojící Optima 6 l nerez/černá mat KOS6PLCTVER

SIKO nerezový nášlapný odpadkový koš je vhodný nejenom do koupelny, ale i do ostatních místností Vaší domácnosti. Koš má vyjímatelnou nádobu, díky které se snadno udržuje a jednoduše se s ním manipuluje. Hranatý odpadkový koš o objemu 6 l v matném provedení.

Odpadkový koš volně stojící Jika Generic 5 l nerez lesk 893D.3.004.200.1

Odpadkový koš JIKA Generic má objem 5 litrů a je samostatně stojící. Materiálové provedení je leštěná nerez.

Odpadkový koš volně stojící Kleine Wolke Glossy 5 l zelená lesk 5063625858

Praktický odpadkový koš Glossy o optimálním objemu 5 l a rozměrech 20 x 30 cm, díky své zelené barvě, zaujme svou hravostí a originalitou každého na první pohled. Odpadkový koš se hodí nejen do koupelny, ale díky svému originálnímu designu i do interiéru. Koš je výklopný, omyvatelný a v nabídce je celkem 12 barevných provedení, o které můžete obohatit vaší domácnost.

Odpadkový koš volně stojící Kleine Wolke Glossy 5 l červená lesk 5063466858

Praktický odpadkový koš Glossy o objemu 5 l a rozměrech 20×30 cm, v červené barvě, zaujme svou hravostí a originalitou každého na první pohled. Odpadkový koš se hodí nejen do koupelny, ale díky svému originálnímu designu i do interiéru. Koš je výklopný, omyvatelný a v nabídce je celkem 12 barevných provedení.

Odpadkový koš volně stojící Kleine Wolke Glossy 5 l bílá 5063115858

Praktický odpadkový koš Glossy o objemu 5 l a rozměrech 20×30 cm, v bílé barvě, zaujme svou hravostí a originalitou každého na první pohled. Odpadkový koš se hodí nejen do koupelny, ale díky svému originálnímu designu i do interiéru. Koš je výklopný, omyvatelný a v nabídce je celkem 12 barevných provedení.

Odpadkový koš volně stojící Kleine Wolke Glossy 5 l oranžová lesk 5063488858

Praktický odpadkový koš Glossy o objemu 5 l a rozměrech 20×30 cm, v oranžové barvě, zaujme svou hravostí a originalitou každého na první pohled. Odpadkový koš se hodí nejen do koupelny, ale díky svému originálnímu designu i do interiéru. Koš je výklopný, omyvatelný a v nabídce je celkem 12 barevných provedení.

Odpadkový koš volně stojící Kleine Wolke Glossy 5 l antracit lesk 5063901858

Praktický odpadkový koš Glossy o optimálním objemu 5 l a rozměrech 20 x 30 cm, v barvě antracit, zaujme svou originalitou každého na první pohled. Odpadkový koš se hodí nejen do koupelny, ale díky svému originálnímu designu i do interiéru. Koš je výklopný, omyvatelný a v nabídce je celkem 12 barevných provedení, o které můžete obohatit vaší domácnost.

Odpadkový koš volně stojící Kleine Wolke Glossy 5 l světle béžová 5063271858

Praktický odpadkový koš Glossy o optimálním objemu 5 l a rozměrech 20×30 cm, ve světle béžové barvě, zaujme svou originalitou každého na první pohled. Odpadkový koš se hodí nejen do koupelny, ale díky svému originálnímu designu i do interiéru. Koš je výklopný, omyvatelný. V domácnosti můžete podle barvy interiéru volit až z 12 barev.

Odpadkový koš volně stojící Kleine Wolke Glossy 5 l tyrkysová lesk 5063766858

Praktický odpadkový koš Glossy o objemu 5 l a rozměrech 20×30 cm, v tyrkysové barvě, zaujme svou hravostí a originalitou každého na první pohled. Odpadkový koš se hodí nejen do koupelny, ale díky svému originálnímu designu i do interiéru. Koš je výklopný, omyvatelný a v nabídce je celkem 12 barevných provedení.

Odpadkový koš nástěnný Bemeta 75 l nerez lesk 101915131

Odpadkový koš v barevném provedení nerez. Montáž vrtáním.

Odpadkový koš nástěnný Bemeta 25 l nerez mat 101915115

Odpadkový koš v barevném provedení nerez. Montáž vrtáním.

Odpadkový koš nástěnný Bemeta 6 l nerez lesk 101915051

Odpadkový koš v barevném provedení nerez. Montáž vrtáním.

Odpadkový koš nástěnný Bemeta 75 l nerez mat 101915135

Odpadkový koš v barevném provedení nerez. Montáž vrtáním.

Odpadkový koš nástěnný Bemeta 45 l nerez lesk 101915121

Odpadkový koš v barevném provedení nerez. Montáž vrtáním.

Odpadkový koš nástěnný Bemeta 45 l nerez mat 101915125

Odpadkový koš v barevném provedení nerez. Montáž vrtáním.

Odpadkový koš nástěnný Bemeta 25 l nerez lesk 101915111

Odpadkový koš v barevném provedení nerez. Montáž vrtáním.

Franke zásobník papírových ručníků s odpadovým košem 22l STRX602E

Zásobník papírových ručníků s košem – montáž pod omítku – zamykatelný – s držákem igelitových pytlů na odpadky – obsah 300-400 ks, 22 l – včetně vrutů

Odpadkový koš Simplehuman Sensor bin Kartáčovaná nerez ocel ST2009

Nerezový koš Simplehuman s kapsou na sáčky, který se otvírá pomocí dotykového senzoru. Objem 45 l, stabilní základna, praktický půlkulatý tvar, nano-vrstva proti nečistotám. Uvnitř zásobní kapsa na sáčky na odpad.

Odpadkový koš volně stojící Simplehuman Touch-bar bin 30 l Matná nerez ocel mat SHCW2015

Vysoce kvalitní dotykový odpadkový koš od společnosti Simplehuman. Má objem třicet litrů a díky svému tvaru se dá umístit prakticky kamkoliv. Ocelový povrch se velmi snadno udržuje a svým vzhledem je nadčasový.

Odpadkový koš volně stojící Simplehuman Pedal bin 55 l Kartáčovaná nerez ocel mat SHCW2023

Kapsa na sáčky na odpad – přesně taková, jakou je vybaven tento odpadkový koš Simplehuman – je užitečným pomocníkem. Odpadkový koš je navržen tak, aby vám dobře sloužil dlouhá léta. Materiál – nerezová ocel odolná proti otiskům prstů. Objem 55 l.

Odpadkový koš volně stojící Simplehuman Pedal bin 45 l Kartáčovaná nerez ocel mat SHCW2024

Kapsa na sáčky na odpad – přesně taková, jakou je vybaven ten odpadkový koš Simplehuman – je užitečným pomocníkem. Odpadkový koš je navržen tak, aby vám dobře sloužil dlouhá léta. Materiál – nerezová ocel odolná proti otiskům prstů. Objem 45 l.

Odpadkový koš volně stojící Simplehuman Pedal bin 58 l Kartáčovaná nerez ocel mat SHCW2025

Odpadkový koš Simplehuman určený pro recyklaci odpadu doma či v kanceláři. Má ocelový pedál, tiché zavírání víka. dvě nádoby a jeden vyjímatelný kbelík na odpad. Materiál – rose gold ocel odolná proti otiskům prstů. Objem 58 l (2 x 29 l).