Wc štětka Jika Pure chrom H3843B10040001

Praktický doplněk do koupelny, provedení chrom.

Wc štětka Grohe Essentials bílá 40791001

Vytvořit sjednocený koupelnový interiér nebylo nikdy jednodušší. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky z řady GROHE Essentials, například tento náhradní bílý toaletní kartáč – praktický produkt, který vám pomůže s úklidem koupelny. Jeho instalace je snadná a svou práci zvládne s přehledem!

Wc štětka Kleine Wolke Cubic antracit 5066901856

Praktická volně stojící WC štětka CUBIC, anthracitová, o velikosti 108×380 mm, je díky svému modernímu designu vhodným koupelnovým doplňkem.

Wc štětka Grohe Essentials Hard Graphite 40374A01

Vytvořit atraktivní a sladěný koupelnový interiér nebylo nikdy jednodušší. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky z řady GROHE Essentials, například tuto sadu toaletního kartáče GROHE Essentials – praktický produkt, který vám pomůže s úklidem koupelny. Obsahuje odolný, snadno udržovatelný povrch GROHE StarLight, který si zachová svůj lesk mnoho let, a jehož instalace je snadná, prostřednictvím malého množství srozumitelných instrukcí.

Wc štětka Bemeta Retro bronz 144113017

Nástěnné doplňky ze série Ricordi jsou vyrobené z kvalitní mosazi. Vyznačují se retro stylem, který dodá Vaší koupelně originální a luxusní vzhled. WC štětka v bronzové povrchové úpravě je vhodným doplňkem do každé retro koupelny.

Wc štětka Grohe Essentials Cube chrom 40513001

Praktická nástěnná WC štětka ESSENTIALS CUBE, se skleněnou snadno omyvatelnou nádobou a se skrytou montáží na stěnu a chromovým povrchem StarLight, je tento doplněk vhodnou volbou do každé koupelny.

Wc štětka Optima nerez STETKA

Značka: Optima, Série: , Druh výrobku: WC štětka, Dizajn výrobku: kulatý, Určení výrobku: , Barva: nerez nerez, Výbava: , Materiál: nerez,

Wc štětka Optima chrom STETKAHRAN

SIKO elegantní volně stojící WC štětka s hranatým designem, je moderní a praktický koupelnový doplněk, který se hodí do každé koupelny.

Wc štětka Optima kartáčovaná nerez STETKAMAT

SIKO wC štětka – kartáčovaná nerez, možnost instalace na stěnu nebo postavit na podlahu.

Wc štětka Multi nerez STOJDRZSTET

SIKO praktická volně stojící WC štětka s držákem toaletního papíru z nerez oceli.

Wc štětka Optima Suza bílá SUZ37

SIKO praktická volně stojící WC štětka SUZA, je díky svému modernímu designu vhodný doplněk do každé koupelny.

Wc štětka Optima Supera písková SUP37

SIKO praktická volně stojící WC štětka SUPERA z polyresinu, je designový doplněk vhodný do každé koupelny.

Wc štětka Ravak 10° TD410.00 chrom X07P330

Držák s nádobkou a WC štětkou 10° Ravak TD410.00, v barevném provedení lesklý chrom s matným sklem. Nástěnný držák na WC štětku je designovým doplňkem konceptu 10º do vaší koupelny či toalety. Postará se o vkusné ukrytí WC štětky, dobře a snadno se udržuje.

Wc štětka Multi Soft chrom SOF37

SIKO koupelnové doplňky Soft jsou svým tvarem vhodné téměř do každé koupelny. Osloví Vás svou jednoduchostí a jistě i příznivou cenou. Doplňky jsou vyrobené z kvalitní pochromované mosazi a jsou tak vhodné i do vlhkého prostředí koupelny. WC štětka Soft. Miska je vyrobena z mléčného skla.

Wc štětka SAT Cube Way chrom SPI37

SIKO elegantní a praktická nástěnná WC štětka ze série Spirit/Cube Way se snadno a lehce udržuje a se svým oblým designem, se hodí do každé moderní koupelny.

Wc štětka Optima Soreta hnědá SOR37

SIKO elegantní volně stojící WC štětka SORETA je z praktického hlediska nepostradatelnou součástí každé toalety. WC štětku je možné doplnit o další doplňky ze stejné série. I koupelnové doplňky přispějí k tomu, aby vaše koupelna působila zabydleně a budila příjemný dojem.

Wc štětka WF Provence chrom SIKODWFL37

WC štětka se zdobením ze série Provence.Materiál – mosaz, keramika, skloPovrch – chrom

Wc štětka Multi Simple chrom SIM37

SIKO název série dokonale vystihuje jednoduchý design koupelnových doplňků SIMPLE. Série zaujme nejenom svým nadčasovým vzhledem, ale i velmi příznivou cenou. Materiál: mosaz, zinek, keramika. Elegantní keramická WC štětka je šikovný pomocník do každé koupelny.

Wc štětka WF Industrial olejem gumovaný bronz SIKODWFS37

Značka: WF, Série: Industrial, Druh výrobku: WC štětka, Dizajn výrobku: oblý, Určení výrobku: , Barva: ostatní olejem gumovaný bronz, Výbava: , Materiál: mosaz,

Wc štětka Optima Salea hnědá SAL37

SIKO praktická volně stojící WC štětka SALEA, je díky svému elegantnímu a modernímu designu unikátní koupelnový doplněk.

Wc štětka Bemeta Dark černá 102313060

Série Noir zaujme na první pohled svou nevšední barvou a zajímavým designem, díky čemuž získá Vaše koupelna moderní vzhled. Černá barva je čím dál víc oblíbená, tím spíš u doplňků. Volně stojící WC štětka s rozměry 9,5 x 38 x 10,5 cm je vyrobená z mosazi. Povrchová úprava: černá.

Wc štětka Bemeta Retro chrom 144313012

WC štětka v chromové povrchové úpravě je vhodným doplňkem a neměla by chybět na žádné toaletě. Nástěnné doplňky ze série Ricordi jsou vyrobené z kvalitní mosazi. Vyznačují se retro stylem, který dodá Vaší koupelně originální a luxusní vzhled.

Wc štětka Bemeta Dark černá 104113010

Série Noir zaujme na první pohled svou nevšední barvou a zajímavým designem, díky čemuž získá Vaše koupelna moderní vzhled. Černá barva je čím dál víc oblíbená, tím spíš u doplňků. WC štětka s rozměry 9,5 x 37 x 14 cm je vyrobená z mosazi. Povrchová úprava: černá.

Wc štětka Optima Provence bílá PRO37

SIKO zamilovali jste se do francouzského stylu? Zařiďte si koupelnu ve stylu Provence! Volně stojící doplňky ze stejnojmenné série příjemně doladí interiér každé romanticky laděné koupelny či koupelny v provensálském stylu. WC štětka o výšce 38 cm, materiál – keramika.

Náhradní díl Optima Cube Way bílá NDSTETKASPIR

SIKO náhradní štětka s rukojetí pro doplněk SPI37 a HAP37. Obrázek je pouze ilustrační.

Náhradní díl Multi Element bílá NDSTETKAE

SIKO náhradní štětka s rukojetí vhodná pro WC štětku série Element ELE37. Obrázek je pouze ilustrační.

Náhradní díl Optima mléčné sklo NDSKLOWCSPIR

SIKO náhradní skleněná miska k WC štětce Cube Way SPI37 a Happy HAP37. Obrázek je pouze ilustrační.

Wc štětka Optima Latia bambus LAT37

SIKO praktická volně stojící WC štětka LATIA, dřevěná, je díky svému jednoduchému designu vhodný koupelnový doplněk.

Wc štětka Grohe Grandera chrom 40632000

Nástěnná souprava na čištění toalety, materiál – keramika

Wc štětka Grohe Essentials černá 40791KS1

Vytvořit sjednocený koupelnový interiér nebylo nikdy jednodušší. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky z řady GROHE Essentials, například tento náhradní černý toaletní kartáč – praktický produkt, který vám pomůže s úklidem koupelny. Jeho instalace je snadná a svou práci zvládne s přehledem!

Wc štětka Grohe Allure Brilliant chrom 40500000

Řada Allure Brilliant svými blyštivými plochami, atraktivními křivkami a sofistikovanými detaily ilustrují naprostou preciznost, které lze dosáhnout pouze mnoha lety zkušeností a neutuchající vášní pro inovace.

Wc štětka Grohe Selection Cube chrom 40857000

Designová souprava na čištění toalety. Instalace pouze vrtáním na stěnu. Montážní balíček je součástí balení. Materiál kov a sklo. Skryté upevnění. Technologie StarLight – zabraňuje usazování nečistot a množení bakterií.

Wc štětka Optima Glass chrom/černá GLASDRZSTET

SIKO série Glass nabízí ideální příležitost pro instalaci bez nutnosti vrtání či uchycení výrobků do zdi. Jednoduchá manipulace umožňuje lepší úklid prostoru a nabízí variabilitu umístění v koupelně či WC. Elegantní volně stojící WC štětka s držákem toaletního papíru na první pohled zaujme hranatým designem a skleněným podstavcem v černé barvě.

Wc štětka Grohe Grandera chrom/zlatá 40632IG0

Keramická souprava na čištění toalety GROHE Grandera. Díky technologii GROHE StarLight si dlouhodobě zachová a udrží svůj lesk a je také odolná vůči poškrábání.

Wc štětka Grohe BauCosmopolitan chrom 40463001

Fakt, že tento kartáč vykonává špinavou práci, ještě neznamená, že nemůže vypadat čistě – ba naopak! Sada toaletního kartáče k upevnění na zeď GROHE BauCosmopolitan přichází v atraktivní podobě. Chromový povrch GROHE StarLight, kterým je potažena rukojeť a držák, se dokonale hodí k určenému účelu kartáče, jelikož je odolný vůči poškrábání a snadno se čistí.

Wc štětka Grohe Essentials chrom 40658001

Fakt, že tento kartáč vykonává špinavou práci, ještě neznamená, že nemůže vypadat čistě – ba naopak! Sada toaletního kartáče k upevnění na zeď GROHE Essentials Authentic přichází v atraktivní podobě. Chromový povrch GROHE StarLight, kterým je potažena rukojeť a držák, se dokonale hodí k určenému účelu kartáče, jelikož je odolný vůči poškrábání a snadno se čistí.

Wc štětka Optima Glass chrom/bílá GLASDRZSTETB

SIKO série Glass nabízí ideální příležitost pro instalaci bez nutnosti vrtání či uchycení výrobků do zdi. Jednoduchá manipulace umožňuje lepší úklid prostoru a nabízí variabilitu umístění v koupelně či WC. Elegantní volně stojící WC štětka s držákem toaletního papíru na první pohled zaujme hranatým designem a skleněným podstavcem v bílé barvě.

Wc štětka Grohe Essentials kartáčovaný Warm Sunset 40374DL1

Vytvořit atraktivní a sladěný koupelnový interiér nebylo nikdy jednodušší. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky z řady GROHE Essentials, například tuto sadu toaletního kartáče GROHE Essentials – praktický produkt, který vám pomůže s úklidem koupelny. Obsahuje odolný, snadno udržovatelný povrch GROHE StarLight, který si zachová svůj lesk mnoho let, a jehož instalace je snadná, prostřednictvím malého množství srozumitelných instrukcí.

Wc štětka Grohe Essentials chrom 40374001

Vytvořit atraktivní a sladěný koupelnový interiér nebylo nikdy jednodušší. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky z řady GROHE Essentials, například tuto sadu toaletního kartáče GROHE Essentials – praktický produkt, který vám pomůže s úklidem koupelny. Obsahuje odolný, snadno udržovatelný chromový povrch GROHE StarLight, který si zachová svůj lesk mnoho let, a jehož instalace je snadná, prostřednictvím malého množství srozumitelných instrukcí.

Wc štětka Grohe Essentials Warm Sunset 40374DA1

Vytvořit atraktivní a sladěný koupelnový interiér nebylo nikdy jednodušší. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky z řady GROHE Essentials, například tuto sadu toaletního kartáče GROHE Essentials – praktický produkt, který vám pomůže s úklidem koupelny. Obsahuje odolný, snadno udržovatelný povrch GROHE StarLight, který si zachová svůj lesk mnoho let, a jehož instalace je snadná, prostřednictvím malého množství srozumitelných instrukcí.

Wc štětka Grohe Essentials chrom 40392000

Značka: Grohe, Série: Essentials, Druh výrobku: WC štětka, Dizajn výrobku: kulatý, Určení výrobku: , Barva: chrom chrom, Výbava: , Materiál: kov, plast,

Wc štětka Grohe Atrio chrom 40314003

Díky obsáhlé a precizně sladěné kolekci vodovodních baterií GROHE Atrio nebylo nikdy jednodušší dosáhnout dokonale jednotného koupelnového designu. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky z řady GROHE Atrio, například tento kompaktní toaletní kartáč, atraktivní nástěnný doplněk pro snadnou údržbu WC. Jeho nadčasový design, podomítková montáž a precizní zpracování z těch nejlepších materiálů zaručuje fantastický vzhled v každé tradiční nebo moderní koupelně. Pyšní se rovněž odolným chromovým povrchem GROHE StarLight, který zaručuje blyštivý vzhled a snadné čištění po mnoho let. A díky rychlejší, bezproblémové instalaci nebylo pořízení nového doplňku do vaší osobité koupelny nikdy jednodušší. Nezapomeňte také na sladěný věšák na župany, kroužek, tyč nebo držák na ručníky a držák toaletního papíru. GROHE Atrio – ikona elegance a precizního zpracování.