radiatorydokoupelny.cz
Závěsné WC Cersanit City Oval zadní odpad K35-025

Závěsné WC se zadním odpadem bez splachovacího okruhu. Balení je bez prkénka. S úsporným splachováním o objemu 2,5/4 litru.

Euro Ceramic wc sedátko

WC sedátko Grohe s technologií softclose

Bidetová sprška TRES Study Exclusive včetně podomítkového tělesa matné zlato 134123OM

Páková podomítková bidetová sprška včetně podomítkového tělesa v oblém designu. v matném zlatě S matným povrchem.

V&B toaleta Subway 3.0

Značka: Villeroy & Boch, Série: , Druh výrobku: , Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: bílá alpská bílá, Výbava: , Materiál: ,

V&B Subway 2.0 Splachovací záchod

Značka: Villeroy & Boch, Série: , Druh výrobku: , Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: bílá alpská bílá, Výbava: , Materiál: ,

Architec Závěsné WC Duravit Rimless; 2572090000

Značka: Duravit, Série: , Druh výrobku: , Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: ,

Ovládací tlačítko Alca Individual

Tlačítko pro předstěnové instalační systémy a WC nádrže Alca.

Wc pouze nádrž Roca ONA A341680000

Nádrž k WC kombi s bočním napouštěním 3/8″. S úsporným splachováním o objemu 3/4,5 litru. Montážní sada je součástí balení.

Wc kombi

Stojící WC kombi bez prkénka. S vario odpadem Bez splachovacího okruhu. Montážní sada je součástí balení.

Wc závěsné Roca ONA zadní odpad A346688000

Závěsné WC se zadním odpadem. Bez splachovacího okruhu. Bez prkénka. S úsporným splachováním o objemu 3/4,5 litru.

Wc závěsné Roca ONA zadní odpad A346687000

Závěsné WC se zadním odpadem. Bez splachovacího okruhu. Bez prkénka. S úsporným splachováním o objemu 3/4,5 litru.

Wc závěsné Ravak Uni Chrome RimOff zadní odpad černé X01794

Toalety Uni Chrome RimOff zcela postrádají oplachový lem, který představuje potenciální riziko usazování nečistot. Bez oplachového lemu uvnitř toaletní mísy nevznikají žádné nedostupné skrýše, toaletní mísa je dokonale hladká, přehledná a nečistoty nemají kde ulpívat. Speciální konstrukce toalety umožňuje precizní oplach pouhým proudem vody bez nutnosti dočišťování. Ideální řešení pro ty, kteří dbají na perfektní čistotu, hygienu a snadnou údržbu. Estetika těchto toalet je promyšlena tak, aby navazovala na široký koupelnový koncept Chrome zahrnující veškeré vybavení pro koupelnu. Díky zavěšení na stěnu usnadňuje WC Uni Chrome RimOff úklid na podlaze koupelny či toaletní místnosti. Místa montáže jsou na míse skrytá tak, aby nerušila její čistý a celistvý design. Bez hran a záhybů, kde by se mohly usazovat nečistoty. V luxusním černém provedení.

Finion WC sedátko softclose BíA CP 9M88S1R1

Značka: Villeroy & Boch, Série: , Druh výrobku: WC prkénko, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: bílá alpská bílá, Výbava: , Materiál: Duroplast,

Grohe Euro Ceramic závěsné WC

Závěsné základní WC GROHE Euro Ceramic. Alpine White, mísa bez okrajového splachovacího kruhu, 5/3 l. 39538000

Nástěnná splachovací toaleta Subway 2.0

Značka: Villeroy & Boch, Série: , Druh výrobku: WC, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: černá ebony, Výbava: , Materiál: keramika,

WC závěsné CIELO Smile bílá SMVSNWK

Exkluzivně pouze v SIKO! Ručně vyrobená premiová italská keramika značky CIELO. 16 různých barevných provedení. Kontaktujte nás prosím pro kompletní katalog včetně umyvadel, bidetů, van, zrcadel a koupelnových doplňků.

Finion WC s hlub.splach. rimless 375x560 4664R0R1

závěsné WC s technologií DirectFlush, povrchovou úpravou CeramicPlus a technologií AquaReduct

Wc závěsné Duravit Vero zadní odpad 2525090000

Závěsné WC se zadním odpadem bez splachovacího okruhu. Bez prkénka. Objem splachování 4,5/6 litru. Skryté uchycení.

Wc závěsné Duravit Vero zadní odpad 25250900001

Závěsné WC se zadním odpadem bez splachovacího okruhu. Bez prkénka. Objem splachování 4,5/6 litru. Antibakteriální povrch. Skryté uchycení.

Wc závěsné Duravit Vero zadní odpad 2525092000

Závěsné WC se zadním odpadem bez splachovacího okruhu. Bez prkénka. Objem splachování 4,5/6 litru. Skryté uchycení.

Stojící WC mísa Cielo Le Giare bílá LGVA

WC mísa od premiové italské značky CIELO. Bez wc sedátka CPVLGTF, které je k dispozici v příslušenství.

Wc závěsné SAT Brevis zadní odpad SATBRE011RREXP

V rámci série Brevis můžete najít umyvadla na desku i toalety, které rozhodně zaujmou vaši pozornost, jako tato elegantní závěsná toaleta v oblém designu. Součástí balení je sedátko s pomalým sklápěním (Softclose) a snadným vyjmutím (Easy Lock). Toaleta disponuje skrytým uchycením a zadním odpadem bez splachovacího okruhu. Objem splachování 3/6 litrů.

Wc závěsné SAT Infinitio zadní odpad SATINF012SREXP

V rámci série Infinitio můžete najít umyvadla na desku i toalety, které rozhodně zaujmou vaši pozornost, jako tato elegantní závěsná toaleta v hranatém designu. Součástí balení je sedátko s pomalým sklápěním (Softclose). Toaleta disponuje skrytým uchycením a zadním odpadem bez splachovacího okruhu. Objem splachování 3/4.5 litrů.

Wc závěsné SAT Infinitio černá mat zadní odpad SATINF012SREXPBKM

V rámci série Infinitio můžete najít umyvadla na desku i toalety, které rozhodně zaujmou vaši pozornost, jako tato elegantní závěsná toaleta v hranatém designu. Součástí balení je sedátko s pomalým sklápěním (Softclose). Toaleta disponuje skrytým uchycením a zadním odpadem bez splachovacího okruhu. Objem splachování 3/4,5 litrů. Černé provedení – nedoporučujeme používat agresivní čistící prostředky, mohou tak poškodit produkt.

Wc kombi komplet SAT Brevis vario odpad SATBRE031RREXVPSN

V rámci série Brevis můžete najít umyvadla na desku i toalety, které rozhodně zaujmou vaši pozornost, jako tato elegantní kombi toaleta s oblými prvky. Součástí balení je nádrž, mísa a sedátko s pomalým sklápěním (Softclose). Napouštění spodní 3/8″, vario odpad, bez splachovacího okruhu, výška WC mísy bez prkénka je 43 cm.

Wc závěsné Glacera Ava zadní odpad S100314

Závěsné WC se zadním odpadem bez splachovacího okruhu. bez prkénka S objemem splachování 3/4,5 litru. Skryté uchycení.

Wc s prkénkem softclose závěsné Villeroy&Boch Avento 5656HR01

Závěsné WC s prkénkem softclose bez splachovacího okruhu. s poklopem soft close Objem splachování 3/6 litru. Skryté uchycení.

Wc s prkénkem softclose závěsné Villeroy&Boch Subway 3.0 4670TS01

Závěsné WC s prkénkem softclose bez splachovacího okruhu. s poklopem soft close S úsporným splachováním o objemu 3/4,5 litru. Skryté uchycení.

Bidetová sprška Ravak na stěnu bez příslušenství chrom X07P641

Bidetová sprška Včetně nástěnné baterie. Bez příslušenství. S montáží na stěnu. S 1 funkcí. s průměrem 2,5 s délkou 12,5 cm. V oblém designu.

Wc s prkénkem softclose závěsný Villeroy & Boch Venticello Alpská bílá zadní odpad 4611RS01

Závěsný WC s prkénkem softclose se zadním odpadem bez splachovacího okruhu. S úsporným splachováním o objemu 3/4,5 litru. Skryté uchycení.

Závěsné WC Villeroy & Boch Omnia Architectura

Značka: Aco, Série: Omnia Architectura, Druh výrobku: WC, Dizajn výrobku: hranatý, Určení výrobku: , Barva: bílá, Výbava: se sedátkem, Materiál: keramika,

Závěsné WC Duravit Me By Starck Rimless

Rimless, klozet s hlubokým splachováním, včetně upevnění Durafix, UWL třída 1

WC závěsné SAT Infinitio včetně prkénka

V rámci série Infinitio můžete najít umyvadla na desku i toalety, které rozhodně zaujmou vaši pozornost, jako tato elegantní závěsná toaleta v oblém designu v černém provedení. Součástí balení je sedátko s pomalým sklápěním (Softclose). Toaleta disponuje skrytým uchycením a zadním odpadem, Objem splachování 3/6 litrů.

WC kombi komplet Vitra Normus zadní odpad 9780-003-7210

Kompletní WC kombi od výrobce VitrA se splachovacím okruhem a bočním napouštěním. Sedátko i nádržka jsou součástí balení.

Wc s bidetem závěsné SAT Infinitio včetně prkénka

V rámci série Infinitio můžete najít umyvadla na desku i toalety, které rozhodně zaujmou vaši pozornost, jako tato elegantní závěsná toaleta v oblém designu s funkcí bidetu. Součástí balení je sedátko s pomalým sklápěním (Softclose). Toaleta disponuje skrytým uchycením a zadním odpadem bez splachovacího okruhu. Objem splachování 3/6 litrů. K funkci bidetu není zapotřebí použití elektřiny.