radiatorydokoupelny.cz
Stolička Sapho bílá A0120101

Značka: Sapho, Série: , Druh výrobku: sedátko, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: bílá bílá, Výbava: , Materiál: hliník,

Kosmetické zrcátko Simplehuman Wall kartáčovaná nerez ocel SHST3002

Kosmetické zrcátko na zeď Simplehuman umožní zvětšení vaší tváře 5x. Má patentované Tru-lux LED osvětlení, které se aktivuje pohybovým senzorem. Dobíjecí akumulátor vydrží až 4 týdny. Snadné dobíjení přes USB. Záruka 5 let.

Kosmetické zrcátko Simplehuman Wall kartáčovaná nerez ocel SHST3003

Kosmetické zrcátko na zeď Simplehuman umožní zvětšit odraz vaší tváře 5x. Patentované Tru-lux LED osvětlení se aktivuje senzorem pohybu. Napájení pomocí kabelu ze sítě. Záruka 5 let.

Kosmetické zrcátko Simplehuman Trio rose gold nerez ocel SHST3034

Zrcátko Sensor TRIO od Simplehuman s třemi různými zrcadly, pro zvětšení vaší tváře 1x, 5x nebo 10x. Nově má zesílený jas na 800 luxů, a také možnost nastavení plynulé regulace jasu 100-800 lux. LED světlo se aktivuje automaticky senzorem pohybu. Na jedno nabití vydrží až 5 týdnů provozu.

Kosmetické zrcátko Simplehuman Dual Touch kartáčovaná nerez ocel SHST3052

Kosmetické zrcátko Dual Touch umožní zvětšení vaší tváře 5x. Váš make-up bude vždy bezchybný, ať už se potřebujete nalíčit přes den do práce nebo se chystáte večer do divadla. Díky přepínání denního a nočního světla si můžete před cestou zkontrolovat, jak vypadáte v tlumeném světle. Tru-lux LED osvětlení přesně simuluje denní světlo, a tak vaše tvář bude bez jediné chyby, ať už jsou okolní světelné podmínky jakékoliv. Světlo se automaticky rozsvítí, jakmile k němu přiblížíte tvář. Navíc je bezšňůrové a dobíjecí – 1 nabití vydrží až 5 týdnů.

Kosmetické zrcátko Simplehuman Dual Touch rose gold nerez ocel SHST3053

Kosmetické zrcátko Dual Touch v moderní Rose Gold barvě umožní zvětšení vaší tváře 5x. Váš make-up bude vždy bezchybný, ať už se potřebujete nalíčit přes den do práce nebo se chystáte večer do divadla. Díky přepínání denního a nočního světla si můžete před cestou zkontrolovat, jak vypadáte v tlumeném světle. Tru-lux LED osvětlení přesně simuluje denní světlo, a tak vaše tvář bude bez jediné chyby, ať už jsou okolní světelné podmínky jakékoliv. Světlo se automaticky rozsvítí, jakmile k němu přiblížíte tvář. Navíc je bezšňůrové a dobíjecí – 1 nabití vydrží až 5 týdnů.

Kosmetické zrcátko Simplehuman Dual Touch perleťově bílá SHST3054

Kosmetické zrcátko Dual Touch umožní zvětšení vaší tváře 5x. Váš make-up bude vždy bezchybný, ať už se potřebujete nalíčit přes den do práce nebo se chystáte večer do divadla. Díky přepínání denního a nočního světla si můžete před cestou zkontrolovat, jak vypadáte v tlumeném světle. Tru-lux LED osvětlení přesně simuluje denní světlo, a tak vaše tvář bude bez jediné chyby, ať už jsou okolní světelné podmínky jakékoliv. Světlo se automaticky rozsvítí, jakmile k němu přiblížíte tvář. Zrcátko je dobíjecí, proto nebudete potřebovat zásuvku poblíž. Po nabití vydrží až 5 týdnů.

Kosmetické zrcátko Simplehuman Trio kartáčovaná nerez ocel SHST3024

Zrcátko Sensor TRIO od Simplehuman je složeno ze tří různých zrcadel, které přiblíží vaši tvář 1x, 5x nebo 10x. Nově má zesílený jas na 800 luxů, možnost nastavení jasu a režim světla svíčky. Je nabíjecí, světlo se spouští senzorem pohybu a Simplehuman poskytuje 5 let záruku. Provedení z kartáčované nerez oceli.

Kosmetické zrcátko Simplehuman Mini kartáčovaná nerez ocel SHST3004

Cestovní kosmetické zrcátko Simplehuman zvětší vaši tvář 10x. Tru-lux LED osvětlení se aktivuje senzorem pohybu. Dobíjecí baterie vydrží až 5 týdnů. Součástí balení je i elegantní cestovní pouzdro.

Kosmetické zrcátko Simplehuman Wall Lesklá ocel SHST3016

Kosmetické zrcátko na zeď Simplehuman dokonale zvětší odraz vaší tváře 5x. Patentované Tru-lux LED osvětlení se aktivuje senzorem pohybu. Napájení kabelem ze sítě. Provedení lesklá ocel. Záruka 5 let.

Kosmetické zrcátko Simplehuman Wall rose gold nerez ocel SHST3018

Kosmetické zrcátko na zeď Simplehuman umožní zvětšení vaší tváře 5x. Má patentované Tru-lux LED osvětlení, které se aktivuje pohybovým senzorem. Dobíjí se přes USB a dobíjecí akumulátor vydrží až 4 týdny. Moderní rose gold odstín oceli. Záruka 5 let.

Kosmetické zrcátko Simplehuman Mini rose gold nerez ocel SHST3010

Cestovní senzorické kosmetické zrcátko Simplehuman s Tru-lux Led osvětlením zvětší vaši tvář 10x. Dobíjecí baterie a cestovní pouzdro. Pro makeup na cestách, bez kompromisů. Barva rose gold.

Kosmetické zrcátko Simplehuman Wall rose gold nerez ocel SHST3021

Kosmetické zrcátko na zeď Simplehuman dokonale zvětší odraz vaší tváře 5x. Patentované Tru-lux LED osvětlení se aktivuje pohybovým senzorem. Napájení kabelem ze sítě. Provedení v moderním rose gold odstínu oceli. Záruka 5 let.

Kosmetické zrcátko Simplehuman Trio perleťově bílá SHST3038

Zrcátko Sensor TRIO od Simplehuman je složeno ze tří různých zrcadel, které přiblíží vaši tvář 1x, 5x nebo 10x. Nově má zesílený jas na 800 luxů, možnost nastavení jasu a režim světla svíčky. Je nabíjecí, světlo se spouští senzorem pohybu a Simplehuman poskytuje 5 let záruku. Elegantní bílé provedení.

Kosmetické zrcátko Simplehuman Wall Gold nerez ocel SHST3032

Kosmetické zrcátko na zeď Simplehuman umožní zvětšení vaší tváře 5x. Má patentované Tru-lux LED osvětlení, které se aktivuje senzorem pohybu. Dobíjecí baterie vydrží až 4 týdny. Snadné dobíjení přes USB. Záruka 5 let.

Kosmetické zrcátko Simplehuman Trio MAX kartáčovaná nerez ocel SHST3050

Zrcátko TRIO MAX Simplehuman má tři různá zrcadla, která přiblíží vaši tvář 1x, 5x nebo 10x. Jedna strana dává 5násobné zvětšení, takže uvidíte detailně celý svůj obličej. Stačí jen dvakrát poklepat na pravou spodní část zrcátka a to se automaticky překlopí na druhou stranu, kde se uvidíte v nezvětšeném odraze 1:1 nebo ve spodním okénku s 10násobným zvětšením, pro ty nejjemnější detaily – perfektní pro aplikaci očních linek nebo úpravu obočí. Světelný systém TRU-LUX napodobuje přirozené denní světlo, což Vám umožní vidět svou tvář ve všech odstínech. Ihned tedy spatříte jakékoliv rozdíly a nepřesnosti v barvě. Nastavení světla je možno přepnout také do režimu „osvětlení při svíčkách“, takže svůj make-up můžete zkontrolovat, než vyrazíte do restaurace na večeři. Intenzitu jasu rychle a jednoduše nastavíte plynulým dotykem po obvodu zrcátka. A zrcátko se díky senzoru pohybu vždy rozsvítí v momentě, kdy k němu přiblížíte svou tvář.

Madlo Hansgrohe Logis chrom 41713000

Madlo v chromovém provedení. Montáž vrtáním.

Madlo Hansgrohe Logis kartáčovaný nikl 40513820

Madlo v provedení kartáčovaný nikl. Montáž vrtáním.

Kosmetické zrcátko Hansgrohe Logis chrom 73561000

Kosmetické zrcátko v chromovém provedení. Montáž vrtáním.

Madlo Hansgrohe Unica s držákem bílá/chrom 26328400

Madlo v barevném provedení bílá/chrom. Montáž vrtáním.

Madlo Bemeta sklopné černá 355107270

Sklopný úchyt ve tvaru u v barevném provedení černá. Montáž vrtáním.

Madlo Bemeta sklopné chrom 355107272

Sklopný úchyt ve tvaru u v chromovém provedení. Montáž vrtáním.

Sprchové sedátko Bemetasklopné chrom 355125037

Sprchové sedátko v chromovém provedení. Montáž vrtáním.

Sprchové sedátko Bemetasklopné bílá 355125137

Sprchové sedátko v bílé barvě. Montáž vrtáním.

Sprchové sedátko Bemetasklopné bílá 355125147

Sprchové sedátko v bílé barvě. Montáž vrtáním.

Kosmetické zrcátko Bemeta chrom 116501682

Kosmetické zrcátko v chromovém provedení. Montáž vrtáním.

Stolička Bemeta s opěradlem bílá/chrom 353125123

Stolička v barevném provedení bílá/chrom.

Kosmetické zrcátko Bemeta chrom 116201202

Kosmetické zrcátko v chromovém provedení. Montáž vrtáním.

Kosmetické zrcátko Bemeta černá 116201310

Kosmetické zrcátko v barevném provedení černá.

Kosmetické zrcátko Bemeta chrom 116201772

Kosmetické zrcátko v chromovém provedení. Montáž vrtáním.

Sprchové sedátko Bemetasklopné bílá/chrom 353125033

Sprchové sedátko v barevném provedení bílá/chrom. Montáž vrtáním.

Kosmetické zrcátko Bemeta chrom 116301142

Kosmetické zrcátko v chromovém provedení. Montáž vrtáním.

Stolička Bemeta bílá/chrom 353125043

Stolička v barevném provedení bílá/chrom.

Kosmetické zrcátko Bemeta chrom 116401772

Kosmetické zrcátko v chromovém provedení. Montáž vrtáním.

Stolička Bemeta s područkami bílá/chrom 353125103

Stolička v barevném provedení bílá/chrom.

Kosmetické zrcátko Bemeta chrom 116501672

Kosmetické zrcátko v chromovém provedení. Montáž vrtáním.

Madlo RAV SLEZÁK chrom COA0705

Madlo v chromovém provedení. Montáž vrtáním.