Madlo Bemeta Help program bílá 301100604

Madlo v bílé barvě. Montáž vrtáním.

Sprchové sedátko Bemeta Help program nerez 301102181

Sprchové sedátko v barevném provedení nerez. Montáž vrtáním.

Madlo Sanela nerez SLZM02X

Nerezové madlo univerzální, pevné, délka 300 mm, s matným povrchem, od známé společnosti Sanela.

Madlo Sanela nerez SLZM03X

Nerezové madlo pevné, délka 550 mm, s matným povrchem, od známé společnosti Sanela.

Madlo Grohe Grandera chrom G40633000

Součástí kolekce GROHE Grandera je celá řada podmanivých doplňků, které vám umožní přizpůsobit si každou zónu vašich domácích lázní přesně podle představ a požadavků.

Madlo Bemeta Help program bílá 301102064

Madlo v bílé barvě. Montáž vrtáním.

Madlo Sanela nerez SLZM03S

Nerezové madlo sklopné, délka 550 mm, s lesklým povrchem, od známé společnosti Sanela.

Madlo Sanela nerez SLZM03DX

Nerezové madlo pevné, délka 900 mm, s matným povrchem, od známé společnosti Sanela.

Madlo Sanela nerez SLZM03SX

Nerezové madlo sklopné, délka 550 mm, s matným povrchem, od známé společnosti Sanela.

Madlo Sanela nerez SLZM02

Nerezové madlo univerzální, pevné, s délkou 300 mm, lesklým povrchem, od známé společnosti Sanela.

Madlo Sanela nerez SLZM03D

Nerezové madlo pevné, délka 900 mm, s lesklým povrchem, od známé společnosti Sanela.

Madlo Sanela nerez SLZM03

Nerezové madlo pevné, délka 550 mm, s lesklým povrchem, od známé společnosti Sanela.

Madlo Sanela nerez SLZM03SDX

Nerezové madlo sklopné, délka 830 mm, s matným povrchem, od známé společnosti Sanela.

Madlo Sanela nerez SLZM02D

Nerezové madlo univerzální, pevné, délka 600 mm, s lesklým povrchem, od známé společnosti Sanela.

Madlo Sanela nerez SLZM02DX

Praktické nerezové madlo univerzální, pevné, délka 600 mm, s matným povrchem, od známé společnosti Sanela.

Madlo Sanela nerez SLZM03SD

Nerezové madlo sklopné, délka 830 mm, s lesklým povrchem, od známé společnosti Sanela.

Sprchové sedátko Multi hnědá SEDWOOD

SIKO sprchové sedátko představuje oblíbený doplněk sprchových koutů. Sprchové sedátko je vyrobené z masivního dřeva zvaného Bulletwood pocházejícího z Brazílie. Nástěnný držák je vyrobený z eloxovaného hliníku. Maximální nosnost v závislosti na příčce a kotvících prvcích až 160kg.

Sprchové sedátko Aris bílá SED2132

Polypropylenové sklopné sprchové sedátko o rozměru 35 x 37 cm. Vyrobené v Itálii. Maximální nosnost: 110 kg. Rozměr sedátka: 28 x 37 cm.

Sprchové sedátko Anima černá SEDABSCE

SIKO pořiďte si pro své pohodlí i pro pohodlí všech členů rodiny do sprchového koutu sprchové sedátko. Sprchové sklápěcí sedátko je navrženo tak, aby odolalo maximálnímu zatížení 150 kg. Ve sprchovém koutu díky sklápěcímu mechanismu nezabírá téměř žádné místo a díky svému designu a trendy černé barvě vypadá navíc skvěle. Je vyrobeno z pevného a houževnatého plastového materiálu, který je odolný vůči vnějším vlivům a snadno se udržuje v čistotě. Sedátko nabídne pohodlí a bezpečí například také v bezbariérové koupelně.

Sprchové sedátko Ravak Ovo Chrome bílá B8F0000028

Praktické sklápěcí sedátko od známé značky RAVAK, nerezové a bílé provedení konstrukce, barevné provedení sedátka je chrome – průsvitně bílá s bílým oválem, rozměry jsou 41×37,5 cm, nosnost 150 kg, sedátko lze použít do koupelny, interiéru a exteriéru, doporučená velikost sprchového prostoru je minimálně 90×90 cm a doporučená výška umístění od podlahy je 45 cm.

Sprchové sedátko Ravak Ovo Chrome bílá B8F0000029

Praktické sklápěcí sedátko od známé značky RAVAK, barevné provedení konstrukce je nerezové, barevné provedení sedátka je průsvitně bílá s bílým oválem, rozměry jsou 41×37,5 cm, nosnost 150 kg, sedátko lze použít do koupelny, interiéru a exteriéru, doporučená velikost sprchového prostoru je minimálně 90×90 cm a doporučená výška umístění od podlahy je 45 cm.

Madlo Multi bílá MADLO40B

SIKO madlo závěsné, pevné

Madlo Multi chrom MAD200CR

Madlo v chromovém provedení. Šířka tohoto koupelnového doplňku od značky Multi je 20 cm a je vyroben z materiálu kov. Montáž vrtáním.

Madlo Multi Zen včetně skleničky chrom MAD400CR

Madlo včetně skleničky v chromovém provedení. Šířka tohoto koupelnového doplňku od značky Multi je 40 cm a je vyroben z materiálu kov. Montáž vrtáním.

Madlo Multi nerez MAD501BNRZ

Madlo v barevném provedení nerez. Šířka tohoto koupelnového doplňku od značky Multi je 39,3 cm a je vyroben z materiálu nerez. Montáž vrtáním.

Madlo Multi bílá MAD200

SIKO nástěnné madlo najde své využití jak v bezbariérové, tak v běžné koupelně. Myslete na vaše pohodlí i na bezpečný pohyb vašich blízkých. Madlo umožní snadněji vstát například z vany, toalety apod.

Madlo Multi bílá MAD400

Madlo v barevném provedení bílá. Šířka tohoto koupelnového doplňku od značky Multi je 40 cm a je vyroben z materiálu kov. Montáž vrtáním.

Madlo Multi bílá MADLO55PB

SIKO pomocné madlo do koupelny je neocenitelnou pomůckou pro hůře pohyblivé osoby. Madlo usnadňuje pohyb a zároveň zvyšuje soběstačnost.

Madlo Multi nerez MAD501NRZ

SIKO kvalitní koupelnový doplněk za přijatelnou cenu

Madlo Multi bílá MADLO30B

SIKO madlo závěsné, pevné

Madlo Multi Zen sklopné bílá MADLO83SKB

SIKO pomocné madlo do koupelny je neocenitelnou pomůckou pro hůře pohyblivé osoby. Madlo usnadňuje pohyb a zároveň zvyšuje soběstačnost.

Madlo Multi nerez MAD501ENRZ

SIKO vanové nástěnné madlo s mýdlenkou, nerez

Madlo Grohe Grandera chrom/zlatá G40633IG0

Minimalistická a jednoduchá, avšak přesto extravagantní. Čistá a hranatá, avšak přesto oblá. Nadčasová a klasická, avšak přesto moderní. Řada GROHE Grandera spojuje protiklady do jednoho harmonického produktu.

Madlo Grohe Essentials supersteel G40794DC1

Proč nemít koupelnový interiér, která je stylový a bezpečný současně? Jednoduše jej obohaťte o precizně zpracované doplňky z řady GROHE Essentials, jako je tato robustní, 600 mm vanová rukojeť garantující naprostou stabilitu ve vaně nebo sprše. Obsahuje odolný, snadno udržovatelný chromový povrch GROHE StarLight, který si zachová svůj lesk mnoho let, a jehož instalace je snadná, prostřednictvím malého množství srozumitelných instrukcí.

Madlo Grohe Essentials supersteel G40793DC1

Vytvořit sjednocený a bezpečný koupelnový interiér nebylo nikdy jednodušší. Jednoduše jej obohaťte o precizně zpracované doplňky z řady GROHE Essentials, jako je tato robustní, 450 mm vanová rukojeť garantující naprostou stabilitu ve vaně nebo sprše. Obsahuje odolný, snadno udržovatelný chromový povrch GROHE StarLight, který si zachová svůj lesk mnoho let, a jehož instalace je snadná, prostřednictvím malého množství srozumitelných instrukcí.

Madlo Grohe Essentials chrom G40797001

Tato ve tvaru písmene L (680 × 940 mm) poskytuje komfort a bezpečí do bezbariérových koupelen. Obsahuje odolný, snadno udržovatelný chromový povrch GROHE StarLight, který si zachová svůj lesk mnoho let, a jehož instalace je snadná, prostřednictvím malého množství srozumitelných instrukcí.

Madlo Grohe Essentials chrom G40793001

Díky chromovému povrchu GROHE StarLight představuje vanová rukojeť GROHE Essentials skutečně prémiový produkt: je 450 mm dlouhá a poskytuje dokonalé pohodlí a bezpečnost při koupeli. Její atraktivní broušený povrch je vysoce odolný proti poškrábání.

Madlo Grohe Essentials Cube chrom G40514001

Praktické nástěnné madlo ESSENTIALS CUBE 34 cm, s chromovým povrchem StarLight, je vhodným výběrem do každé koupelny.

Madlo Grohe Essentials chrom G40794001

Proč nemít koupelnový interiér, která je stylový a bezpečný současně? Jednoduše jej obohaťte o precizně zpracované doplňky z řady GROHE Essentials, jako je tato robustní, 600 mm vanová rukojeť garantující naprostou stabilitu ve vaně nebo sprše. Obsahuje odolný, snadno udržovatelný chromový povrch GROHE StarLight, který si zachová svůj lesk mnoho let, a jehož instalace je snadná, prostřednictvím malého množství srozumitelných instrukcí.

Madlo Grohe Essentials supersteel G40421DC1

Vytvořit sjednocený – a bezpečný – koupelnový interiér nebylo nikdy jednodušší. Jednoduše jej obohaťte o precizně zpracované doplňky z řady GROHE Essentials, jako je tato robustní, 295 mm vanová rukojeť garantující naprostou stabilitu ve vaně nebo sprše. Obsahuje odolný, snadno udržovatelný chromový povrch GROHE StarLight, který si zachová svůj lesk mnoho let, a jehož instalace je snadná, prostřednictvím malého množství srozumitelných instrukcí.

Madlo Grohe Essentials chrom G40421001

Pro dotažení koupelnového interiéru k dokonalosti ho jednoduše obohaťte o precizně zpracované doplňky z řady GROHE Essentials, jako je tato robustní, 295 mm dlouhá vanová rukojeť garantující naprostou stabilitu ve vaně nebo sprše.

Madlo Jika Universum nerez 8972.4.003.000.1

Madlo v barevném provedení nerez. Šířka tohoto koupelnového doplňku od značky Jika je 83,4 cm a je vyroben z materiálu nerez. Montáž vrtáním.