Objednávání je dočasně pozastaveno

Váš košík je prázdný

O výrobci

Výrobcem je firma Hurta Thermal Trend, jejíž specializací jsou koupelnové radiátory.

Hurta Thermal Trend je firma specializující se na výrobu koupelnových radiátorů v různých variacích. Typ, který je možný připojit do nového, lépe řečeno stávajícího topného systému, nebo naopak využití kombinovaného s topnou tyčí (výkon od 300-1000 W).

Výrobky je možno zpozorovat na několika veletrzích, jako například Aquatherm Praha, ISH Frankfurt nebo Aquatherm Moskva.

V dnešní době je společnost dodavatelem mnoha velkoobchodů a prodejen, které se zaměřují na obor topenářství.

Historie

Historie firmy spadá až do roku 1990, kdy byla založena. Pyšnit se může zejména tím, že se stala prvním výrobcem koupelnových radiátorů v dřívějším Československu.
V počátcích svého vývoje dodávala firma své výrobky podniku Korado – Česká Třebová, kteří těmito produkty doplňovali své výrobní programy.

Filosofie

Filosofie je už řadu let stejná a neměnná. Cílem vždy bylo a je nabízení krátkých dodacích lhůt, možnost volby barevného odstínu RAL a sanitárních barev – to všechno společně s velmi příznivými a dostupnými cenami.
Nesmíme opomenout budování dlouhodobých vztahů se zákazníky, které jsou spojené se spokojeností nabízených nadstandardních služeb.

Technologie výroby

Moderní technologie v podobě dokonalých a estetických spojů je něco, čehož si všimne každý spotřebitel těchto produktů. Taktéž je přikládán důraz na dostatečnou povrchovou úpravu včetně skvělého designu, který díky tomu dává dané místnosti zcela jiný rozměr. A to i díky povrchové úpravě, jenž je prováděna bílou práškovou barvou RAL 9003. Nejedná se jen o stylové řešení interiéru, ale jeho určující faktor.

Hurta Thermal Trend vyhoví i náročnějším zákazníkům prostřednictvím provedení v chromu. Tyto výstižné prvky řadí produkty na srovnatelnou úroveň s výrobky podobné kategorie.

Všechny koupelnové radiátory jsou řádně certifikované.

Typ

Tvar

Barva

Výška

Šířka

 

Objednávání je dočasně pozastaveno

Kliknutím tuto zprávu zavřete

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.