Objednávání je dočasně pozastaveno

Váš košík je prázdný

Zásady ochrany osobních údajů

1.    TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE

1.1.    Správcem Vašich osobních údajů je: GRAWEB s.r.o. (dále jen „správce“).

1.2.    Kontaktní údaje správce jsou následující: GRAWEB s.r.o., Nádražní 1, 693 01 Hustopeče. Telefon: 608 470 777, email: info@radiatorydokoupelny.cz.

1.3.    Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů


2.    ZÁKONNÝ DŮVOD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

2.1.    Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný  tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).


3.    ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

3.1.    Účelem zpracování Vašich osobních údajů je vytváření, evidence a vyřízení objednávek, zasílání daňových dokladů za objednání zboží.

3.2.    Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.

4.    DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

4.1.    Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, jsou 3 roky, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).


5.    DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ

5.1.    Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou firmy Toptrans EU, a.s. (dopravce), firma ZONER software a.s. (správce serverů) Heureka Shopping s.r.o. (zpracování emailu pro zasílání emailového dotazníku spokojenosti).


6.    PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ

6.1.    Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.

6.2.    Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat na emailu info@radiatorydokoupelny.cz.

6.3.    Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 20. 5. 2018

Typ

Tvar

Barva

Výška

Šířka

 

Objednávání je dočasně pozastaveno

Kliknutím tuto zprávu zavřete

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.